Gazetki od McDonald's

McDonald's gazetka

Ważność: 20 lut do 26 lut

Ta McDonald's gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od McDonald's i zaoszczędź na zakupach w McDonald's.

McDonald's gazetka

Ważność: 20 lut do 26 lut

Ta McDonald's gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od McDonald's i zaoszczędź na zakupach w McDonald's.

time
McDonald's Jeszcze przez 5 dni

Przejrzyj najpierw gazetki McDonald's w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki McDonald's w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Mc Donald’s gazetka i promocje

Największa sieć restauracji szybkiej obsługi na świecie działa nieprzerwanie od 1940 roku i cieszy się ogromną popularnością. Firma obrosła już legendą i nikt nie wyobraża sobie obecnie Galerii Handlowej i miasta, w którym zabrakłoby popularnego Maka. Firma działa na całym świecie i zatrudnia ponad 375 tysięcy pracowników. Pierwsza restauracja w Polsce została otworzona na terenie miasta Warszawa w 1992 roku. Od tego czasu powstało ponad 400 lokali w całym kraju, dzięki czemu każdy może w dowolnej chwili podjechać do najbliższego lokalu i zjeść swoje ulubione potrawy. Asortyment rozrósł się do ogromnych rozmiarów i zawsze można wybierać spośród kilkudziesięciu różnych ofert. Kupony Mc Donald’s gazetka promocyjna jest zawsze dostępna i zawiera rabat, promocje i przystępne oferty handlowe na różne zestawy. Najwyższej jakości produkty, używane do wytwarzania potraw oraz niskie ceny to domena tej sieci. Dzięki temu Mc Donalds każdego dnia odwiedzają dziesiątki milionów osób na całym świecie. Zanim ktoś zdecyduje się, żeby coś zjeść, zawsze warto zajrzeć w ulotki, katalog lub aplikację zawierającą kupony rabatowe – dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Restauracje działają głównie na zasadzie franczyzy, a właściciel sieci wymaga, żeby lokal spełniał wszelkie normy. Dlatego wchodząc do jednej z restauracji Mc Donald’s, można mieć pewność, że zawsze można liczyć na to samo menu i smak przygotowanych potraw. Jedzenie cieszące się doskonałą opinią klientów to między innym: zestaw Happy Meal, frytki, hamburger, cheeseburger, chickenburger, longer, McWrap, BigMac i wiele innych. Sieć nieustannie aktualizuje swoją ofertę, żeby dopasować się do wymagań każdego klienta, a promocja Mc Donald’s pozwala na najedzenie się do syta, nie wydając przy tym fortuny – wystarczy regularnie zaglądać w gazetki promocyjne i kupony.

Witryna Mc Donalds w profesjonalny i przyjemny sposób przedstawi pełną ofertę firmy. Nie jest to sklep internetowy, ale w wybranych miastach można skorzystać z opcji McDelivery, czyli dostawy do domu na kilka różnych sposobów. Aplikacja mobilna oraz strona internetowa umożliwiają złożenie i opłacenie zamówienia. Następnie wystarczy po prostu poczekać na dostawę. Jeśli jednak ktoś woli własnoręcznie odebrać swoje jedzenie, to może po prostu wyszukać najbliższy lokal, sprawdzić adres i godziny otwarcia i podjechać. Wszystkie potrzebne informacje znajdzie na: https://mcdonalds.pl/.

Twoje sklepy McDonald's

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z McDonald's i nigdy nie przepłacaj. McDonald's ma 403 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej McDonald's gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 20-02-2024 do 26-02-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: oferta 1, oferta 2 i oferta 3! Oczywiście McDonald's zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce McDonald's nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Restauracje, jak na przykład Pizza Hut, Domino's Pizza or KFC. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy McDonald's. Sprawdź stronę internetową McDonald's, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z McDonald's

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach McDonald's?

Sklep McDonald's dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie McDonald's można sprawdzić w McDonald's gazetka z datą ważności od 20-02-2024 do 26-02-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy McDonald's. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: oferta 1, oferta 2 i oferta 3.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu McDonald's?

Najnowsze gazetki dla sklepu McDonald's na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: McDonald's gazetka ważność od 20-02-2024 do 26-02-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie McDonald's?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu McDonald's. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając McDonald's gazetka ważną od 20-02-2024 do 26-02-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep McDonald's jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy McDonald's. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów McDonald's znajduje się w Polsce?

McDonald's ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu McDonald's znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep McDonald's w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep McDonald's jest teraz otwarty?

Sklepy McDonald's działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep McDonald's jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu McDonald's i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu McDonald's sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu McDonald's?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu McDonald's. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu McDonald's.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu McDonald's?

W sklepie McDonald's można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu McDonald's. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z McDonald's gazetka o ważności od 20-02-2024 do 26-02-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep McDonald's w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu McDonald's, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu McDonald's, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając McDonald's gazetka z datą ważności od 20-02-2024 do 26-02-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu McDonald's.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep McDonald's, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu McDonald's zalecamy przejść na stronę internetową sklepu McDonald's. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep McDonald's z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje McDonald's

🛍️ gazetki McDonald's: 2
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Restauracje
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 20.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.