Gazetki od McDonald's

Ostatnie aktualizacje gazetek: 30.06.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki McDonald's?
10.635 osób już Cię uprzedziło

Oferty w McDonald's

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Mc Donald’s gazetka i promocje

Największa sieć restauracji szybkiej obsługi na świecie działa nieprzerwanie od 1940 roku i cieszy się ogromną popularnością. Firma obrosła już legendą i nikt nie wyobraża sobie obecnie Galerii Handlowej i miasta, w którym zabrakłoby popularnego Maka. Firma działa na całym świecie i zatrudnia ponad 375 tysięcy pracowników. Pierwsza restauracja w Polsce została otworzona na terenie miasta Warszawa w 1992 roku. Od tego czasu powstało ponad 400 lokali w całym kraju, dzięki czemu każdy może w dowolnej chwili podjechać do najbliższego lokalu i zjeść swoje ulubione potrawy. Asortyment rozrósł się do ogromnych rozmiarów i zawsze można wybierać spośród kilkudziesięciu różnych ofert. Kupony Mc Donald’s gazetka promocyjna jest zawsze dostępna i zawiera rabat, promocje i przystępne oferty handlowe na różne zestawy. Najwyższej jakości produkty, używane do wytwarzania potraw oraz niskie ceny to domena tej sieci. Dzięki temu Mc Donalds każdego dnia odwiedzają dziesiątki milionów osób na całym świecie. Zanim ktoś zdecyduje się, żeby coś zjeść, zawsze warto zajrzeć w ulotki, katalog lub aplikację zawierającą kupony rabatowe – dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Restauracje działają głównie na zasadzie franczyzy, a właściciel sieci wymaga, żeby lokal spełniał wszelkie normy. Dlatego wchodząc do jednej z restauracji Mc Donald’s, można mieć pewność, że zawsze można liczyć na to samo menu i smak przygotowanych potraw. Jedzenie cieszące się doskonałą opinią klientów to między innym: zestaw Happy Meal, frytki, hamburger, cheeseburger, chickenburger, longer, McWrap, BigMac i wiele innych. Sieć nieustannie aktualizuje swoją ofertę, żeby dopasować się do wymagań każdego klienta, a promocja Mc Donald’s pozwala na najedzenie się do syta, nie wydając przy tym fortuny – wystarczy regularnie zaglądać w gazetki promocyjne i kupony.

Witryna Mc Donalds w profesjonalny i przyjemny sposób przedstawi pełną ofertę firmy. Nie jest to sklep internetowy, ale w wybranych miastach można skorzystać z opcji McDelivery, czyli dostawy do domu na kilka różnych sposobów. Aplikacja mobilna oraz strona internetowa umożliwiają złożenie i opłacenie zamówienia. Następnie wystarczy po prostu poczekać na dostawę. Jeśli jednak ktoś woli własnoręcznie odebrać swoje jedzenie, to może po prostu wyszukać najbliższy lokal, sprawdzić adres i godziny otwarcia i podjechać. Wszystkie potrzebne informacje znajdzie na: https://mcdonalds.pl/.