Gazetki od Oponeo

Ostatnie aktualizacje gazetek: 27.04.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Oponeo?
30.229 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Oponeo?
26.660 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Oponeo gazetka i promocje

Oponeo to obecnie największy sprzedawca opon w Polsce. Firma od samego początku skupiała się na sprzedaży internetowej – nawet wtedy, kiedy dostęp do sieci mieli jedynie nieliczni. Dzięki temu przez kolejne dwie dekady firma rosła wraz z rozwojem dostępu do Internetu i dzisiaj jest najlepszym dostawcą ogumienia w Polsce i 12 innych krajach Europy. Sklep Oponeo funkcjonuje głównie w Internecie, więc nie ma znaczenia, czy ktoś mieszka w na terenie miasta Rzeszów, Warszawa, czy Gdynia – jego opony trafią w miejsce docelowe do 2 dni roboczych. Obecny asortyment sklepu bije na głowę wszystkich innych dystrybutorów, a pozycja lidera na rynku pozwala na negocjowanie warunków z dostawcami, dzięki czemu niskie ceny i najwyższej jakości produkty to tutaj standard. Oponeo gazetka promocyjna to przede wszystkim zestawienie najlepszych ofert na stronie internetowej. Użytkownik może przejrzeć oferty handlowe, promocje i rabaty, aby następnie dokonać decyzji na podstawie własnych preferencji. Gazetki promocyjne nie pojawiają się w standardowej formie, ale regularne zaglądanie na Oponeo z pewnością ułatwi wybranie opon o najlepszym stosunku jakość/cena.

Serwis internetowy ma obecnie największy asortyment w Polsce i obejmuje produkty od wszystkich największych dostawców. Jeśli ktoś szuka ekonomicznej opony dla swojego miejskiego samochodu lub bardzo dobrego ogumienia dla sportowego SUV-a, to nie ma najmniejszego problemu. Oferta takich firm jak: Michelin, Goodyear, Continental, Bridgestone, Uniroyal, Dębica, Kormoran, Hankook, Yokohama i  innych dostarczy wszystkiego, czego potrzeba. Wystarczy obserwować sklep internetowy, aż pojawi się odpowiednia Oponeo promocja i dokonać zakupu według własnego uznania.

Strona internetowa została zaprojektowana w bardzo przystępny sposób, dzięki czemu tak samo się ją obsługuje z poziomu komputera, jak i urządzeń przenośnych. Zakupy online opon mogą potrwać nawet kilka minut. Wystarczy regularnie zaglądać na Oponeo i z pewnością uda się wybrać najlepszą ofertę w Internecie. Dział obsługi klienta pracuje od 8 do 20, więc zawsze można sprawdzić godziny otwarcia i podjechać (jeśli ktoś mieszka w pobliżu) lub po prostu zadzwonić na infolinię. Wszystkie potrzebne dane o sklepie można znaleźć na: www.oponeo.pl.