Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy MEXX oraz godziny otwarcia MEXX w Kraków

W rezultacie zawsze wiesz, czy sklep z twojego otoczenia jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów w Kraków i nie natrafisz na zamknięte drzwi. W dodatku do tej informacji znajdziesz także najnowsze gazetki MEXX w Kraków i aktualne okazje, więc nigdy nie ominiesz żadnych promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o MEXX w Kraków lub w pobliżu, możesz także udać się na stronę internetową MEXX.

Najczęściej zadawane pytania w związku z MEXX

Czy jest jakiś sklep MEXX w Kraków?

Znajdziesz tutaj sklepy MEXX z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu MEXX w Kraków lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy MEXX z lokalizacją w Kraków. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Kraków, żeby znaleźć najbliższy sklep MEXX. Sprawdź stronę sklepu MEXX w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

close-icon close-icon

Czy MEXX w Kraków jest aktualnie otwarty?

Sklep MEXX w Kraków ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Kraków.

close-icon close-icon

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie MEXX znajdującym się w Kraków?

W tym tygodniu w Twoim sklepie MEXX w Kraków, promocje z gazetka mają ważność od 04-12-2023 do 10-12-2023. Najlepsze promocje w MEXX Kraków to: Top damski, oferta 2 i oferta 3.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia MEXX w Kraków?

Aktualne godziny otwarcia MEXX w Kraków, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu MEXX.

close-icon close-icon

Jaka jest najbliższa lokalizacja MEXX w Kraków?

MEXX ma bardzo interesujące oferty, takie jak Top damski, oferta 2 i oferta 3, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z MEXX w Kraków. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep MEXX. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Kraków.

 

Jeśli MEXX nie znajduje się w Kraków, sprawdź podobne sklepy w kategorii Moda & Akcesoria.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia MEXX w Kraków?

Godziny otwarcia MEXX w Kraków są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep MEXX jest otwarty w niedzielę.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia MEXX podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

MEXX jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia MEXX mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową MEXX:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)
close-icon close-icon

Jak szybko MEXX dostarcza w Kraków?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie MEXX już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep MEXX lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę MEXX lub wyświetl aktualną gazetka, ważną od 04-12-2023 do 10-12-2023, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.