Gazetki od Krakowski Kredens

Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.10.2020

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Krakowski Kredens?
47.846 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Krakowski Kredens?
35.665 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Krakowski Kredens gazetka i promocje

Młoda firma z tradycjami. Być może ten opis wydaje się nieco dziwny, ale doskonale opisuje działalność Krakowskiego Kredensu. To sieć sklepów, która rozwinęła się w Krakowie, gdzie serwuje się klientom tradycyjne wyroby spożywcze z sektora premium. Nazwa sklepu może być myląca, ponieważ sklepy Krakowski Kredens są dostępne nie tylko na terenie miasta Kraków. Oprócz tego występują w takich miejscowościach jak Łódź, Warszawa, Gdańsk. Firma działa od 2007 roku i od samego początku celuje wyłącznie w najwyższej jakości produkty. Dlatego asortyment nie jest ogromny, ale jeśli raz spróbuje się wyrobów z logiem Krakowski Kredens, to z pewnością zrozumie misję właścicieli sklepu. Niskie ceny są raczej rzadkie, ale Krakowski Kredens gazetka promocyjna zawsze dostarczy kilka produktów, których oferty będą obejmowały znacząco obniżoną cenę. Promocje pojawiają się regularnie, więc katalog zawsze zapewni przynajmniej kilku interesujących produktów na każdą rękę.

Właściciele sklepu skupiają się wyłącznie na najwyższej jakości produktów – nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Obecnie można kupować wyroby sygnowane logiem firmy z następujących kategorii: słodycze, ciastka, kawa, herbata, napój, miód, syrop owocowy, nalewki, wędliny, przetwory mięsne i rybne, makarony oraz porcelana i opakowania. Promocja Krakowski Kredens zawsze możliwi nabycie przynajmniej kilku produktów z tych kategorii, więc jeśli ktoś zagląda w gazetki promocyjne, to z pewnością jakaś oferta handlowa przykuje jego uwagę.

Strona internetowa jest bardzo prosta, ale dzięki temu szybko można wyszukać wszystkie niezbędne informacje. Firmie udało się stworzyć specjalny sklep internetowy, gdzie można składać zamówienia online. Krakowski Kredens udostępnia także wszystkich najważniejszych informacji o swojej działalności. Każdy klient powinien sprawdzić przede wszystkim aktualny katalog produktów i zakładkę z promocjami. Można także odebrać kupony rabatowe na zakupy. Jeśli ktoś chce wybrać się do najbliższego punktu sprzedaży, to wystarczy, że przejrzy zakładkę nasze sklepy i pozna adres oraz godziny otwarcia wybranych lokali. To wszystko można sprawdzić na: www.krakowskikredens.pl