Gazetki
Oferty
Ulubione
Zapisane
favorite-heart

Talerz serwisowy

Ważność: 19 paź do 15 lis
0
KiK Talerz serwisowy oferta
favorite-heart

Talerz serwisowy

Ważność: 19 paź do 15 lis
20,00 zł
Dodaj

Teraz w promocji Talerz serwisowy w KiK. Oferta ważna od 19-10 do 15-11.

Inne oglądane
Przeglądaj w gazetce
KiK
KiK Bransoletka lub kolczyki z perłami oferta

Bransoletka lub kolczyki z perłami

24 dni
9,00 zł
KiK
KiK Damski t-shirt z brokatem oferta

Damski t-shirt z brokatem

24 dni
25,00 zł
KiK
KiK Miska oferta

Miska

24 dni
20,00 zł
KiK
KiK Bluza Stitch oferta

Bluza Stitch

9 dni
25,00 zł
KiK
KiK Figurki akrylowe LED oferta

Figurki akrylowe LED

24 dni
35,00 zł
KiK
KiK Świeca LED oferta

Świeca LED

24 dni
8,00 zł
4,00 zł

Najbliższa filia KiK

Ta Talerz serwisowy jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:

WarszawaWarszawa
Wykryj automatycznie

Powiązane sklepy

Wave background texture

Przejrzyj najpierw gazetki KiK w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

app-picture-logo

Czy Talerz serwisowy pojawi się w promocji w KiK w przyszłym tygodniu?

Wiele osób planuje zakupy z wyprzedzeniem i poszukuje informacji, czy Talerz serwisowy będzie przeceniony w najbliższych dniach. Dlatego publikujemy oferty z tygodniowym wyprzedzeniem, abyś mógł zdecydować, czy warto poczekać. To pozwala kupować rozsądnie i w najlepszej dostępnej cenie. Sprawdzaj nasz portal regularnie, aby dowiedzieć się, czy nadchodzące oferty będą obejmować Talerz serwisowy.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Talerz serwisowy

Ta promocja jest dostępna w różnych sklepach. Przejrzyj wszystkie dostępne produkty, żeby otrzymać najtańszą ofertę na Talerz serwisowy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy dany produkt jest dostępny na lepszej przecenie w innym sklepie, zajrzyj do kategorii „Moda & Akcesoria". Te oferty również mogą cię zainteresować: Talerz, Duch talerz i Talerz Ok.

Sprawdź najtańszy produkt dostępny we wszystkich ofertach promocyjnych! Jeśli chcesz wiedzieć, czy sklep KiK ma najwyższy rabat dla oferty na Talerz serwisowy, porównaj ją z promocjami innych sklepów w zakładce Kategorie.

Cenę oferty na Talerz serwisowy można sprawdzić na górze strony wraz z czasem, przez który dana promocja jest dostępna. Możesz również sprawdzić cenę w aktualnej KiK gazetka lub na stronie internetowej sklepu KiK. Oferty promocyjne gwarantują zakup produktów ze sklepu KiK po najniższej cenie.

Najlepszym wyborem będzie zakup tego produktu w sklepie KiK. Oczywiście można również sprawdzić ulotki innych sklepów. Jeśli przejdziesz do kategorii Moda & Akcesoria, wyświetlą Ci się inne marki z podobną ofertą do sklepów KiK.

Sklep KiK zapewnia szeroki wybór promocji. Obserwuj cotygodniowe oferty KiK gazetka, żeby wyszukać najlepsze promocje i okazje. Oprócz ofert na Talerz serwisowy znajdziesz także następujące promocje: Talerz, Duch talerz & Talerz Ok.

Ostatnia aktualizacja: piątek, 16 października 2026
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.
Czy ta okazja to prawdziwy must-have?

Oceniliśmy tę promocję na podstawie zniżki i częstotliwości z ostatnich 8 tygodni. Dzięki temu dokonasz najlepszego wyboru! Wygodne, prawda?

Musthave
Kup
Porównaj
Wątpliwość
Przykład
Coca Cola light 1.5L
9,00 zł
8,09 zł
Coca Cola light 1.5L
50% zniżki
9,00 zł
4,49 zł
Więcej informacji o tej ocenie?