Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy Kemer oraz godziny otwarcia Kemer w Kraków

W rezultacie zawsze wiesz, czy sklep z twojego otoczenia jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów w Kraków i nie natrafisz na zamknięte drzwi. W dodatku do tej informacji znajdziesz także najnowsze gazetki Kemer w Kraków i aktualne okazje, więc nigdy nie ominiesz żadnych promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o Kemer w Kraków lub w pobliżu, możesz także udać się na stronę internetową Kemer.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Kemer

Czy jest jakiś sklep Kemer w Kraków?

Znajdziesz tutaj sklepy Kemer z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Kemer w Kraków lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Kemer z lokalizacją w Kraków. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Kraków, żeby znaleźć najbliższy sklep Kemer. Sprawdź stronę sklepu Kemer w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

close-icon close-icon

Czy Kemer w Kraków jest aktualnie otwarty?

Sklep Kemer w Kraków ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Kraków.

close-icon close-icon

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Kemer znajdującym się w Kraków?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Kemer w Kraków, promocje z gazetka mają ważność od 26-02-2024 do 03-03-2024. Najlepsze promocje w Kemer Kraków to: Dekoracje, Dżinsy i Serwetka wielkanocna Ok.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Kemer w Kraków?

Aktualne godziny otwarcia Kemer w Kraków, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Kemer.

close-icon close-icon

Jaka jest najbliższa lokalizacja Kemer w Kraków?

Kemer ma bardzo interesujące oferty, takie jak Dekoracje, Dżinsy i Serwetka wielkanocna Ok, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Kemer w Kraków. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Kemer. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Kraków.

 

Jeśli Kemer nie znajduje się w Kraków, sprawdź podobne sklepy w kategorii Moda & Akcesoria.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Kemer w Kraków?

Godziny otwarcia Kemer w Kraków są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Kemer jest otwarty w niedzielę.

close-icon close-icon

Jakie są godziny otwarcia Kemer podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Kemer jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Kemer mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Kemer:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)
close-icon close-icon

Jak szybko Kemer dostarcza w Kraków?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Kemer już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Kemer lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Kemer lub wyświetl aktualną gazetka, ważną od 26-02-2024 do 03-03-2024, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.