Gazetki z Kastor w Leszno (Wielkopolskie)

1 Lokalizacje

Kastor gazetka

Ważność: 26 wrz do 10 paź

Ta Kastor gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 6 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Kastor i zaoszczędź na zakupach w Kastor.

Lokalizacje Kastor w Leszno (Wielkopolskie)

Kastor gazetki
Kastor Jana Pawła II 16 64-100 Leszno (Wielkopolskie)
godziny otwarcia
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy Kastor oraz godziny otwarcia Kastor w Leszno (Wielkopolskie)

W rezultacie zawsze wiesz, czy sklep z twojego otoczenia jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów w Leszno (Wielkopolskie) i nie natrafisz na zamknięte drzwi. W dodatku do tej informacji znajdziesz także najnowsze gazetki Kastor w Leszno (Wielkopolskie) i aktualne okazje, więc nigdy nie ominiesz żadnych promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o Kastor w Leszno (Wielkopolskie) lub w pobliżu, możesz także udać się na stronę internetową Kastor.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Kastor

Czy jest jakiś sklep Kastor w Leszno (Wielkopolskie)?

Znajdziesz tutaj sklepy Kastor z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Kastor w Leszno (Wielkopolskie) lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Kastor z lokalizacją w Leszno (Wielkopolskie). Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Leszno (Wielkopolskie), żeby znaleźć najbliższy sklep Kastor. Sprawdź stronę sklepu Kastor w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

Czy Kastor w Leszno (Wielkopolskie) jest aktualnie otwarty?

Sklep Kastor w Leszno (Wielkopolskie) ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Leszno (Wielkopolskie).

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Kastor znajdującym się w Leszno (Wielkopolskie)?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Kastor w Leszno (Wielkopolskie), promocje z Kastor gazetka mają ważność od 26-09-2022 do 10-10-2022. Najlepsze promocje w Kastor Leszno (Wielkopolskie) to: Hoodie with puff logo, Buty sportowe ze skórzanymi wstawkami i Buty sportowe running, szary.

Jakie są godziny otwarcia Kastor w Leszno (Wielkopolskie)?

Aktualne godziny otwarcia Kastor w Leszno (Wielkopolskie), możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Kastor.

Jaka jest najbliższa lokalizacja Kastor w Leszno (Wielkopolskie)?

Kastor ma bardzo interesujące oferty, takie jak Hoodie with puff logo, Buty sportowe ze skórzanymi wstawkami i Buty sportowe running, szary, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Kastor w Leszno (Wielkopolskie). Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Kastor. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Leszno (Wielkopolskie).

 

Jeśli Kastor nie znajduje się w Leszno (Wielkopolskie), sprawdź podobne sklepy w kategorii Moda.

Jakie są godziny otwarcia Kastor w Leszno (Wielkopolskie)?

Godziny otwarcia Kastor w Leszno (Wielkopolskie) są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Kastor jest otwarty w niedzielę.

Jakie są godziny otwarcia Kastor podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Kastor jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Kastor mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Kastor:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)

Jak szybko Kastor dostarcza w Leszno (Wielkopolskie)?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Kastor już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Kastor lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Kastor lub wyświetl aktualną Kastor gazetka, ważną od 26-09-2022 do 10-10-2022, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

Pokaż wszystkie...