Promocje na Black Friday z IKEA

Przejrzyj tutaj wszystkie oferty

Gazetki na Black Friday z IKEA

Ostatnie aktualizacje gazetek : 13.09.2022

IKEA gazetka

Ważność: 13 wrz do 31 gru

Ta IKEA gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 25 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od IKEA i zaoszczędź na zakupach w IKEA.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki IKEA?
58.576 osób już Cię uprzedziło

Podobne sklepy z ofertami na Black Friday

Oferty i promocje z ogromnymi zniżkami sklepu IKEA na Black Friday

Przeglądaj najnowsze okazje IKEA na Black Friday i skorzystaj z nadzwyczajnych rabatów! Na Gazetki.pl znajdziesz pełen zbiór akcji promocyjnych z IKEA podczas Black Friday 2023. Kiedy tylko dowiemy się o nowej ofercie na Black Friday, automatycznie zamieścimy ją na naszej platformie. Nie znalazłeś jeszcze idealnej promocji na Black Friday? Ogromne wyprzedaże i duże rabaty w IKEA na Cyber Monday! Zapisz się do newslettera IKEA, żeby jako pierwszym dowiadywać się o wyprzedażach i promocjach na Black Friday, gazetkach i innych ofertach sklepu. Po więcej informacji o (internetowych) ofertach z gazetki oraz żeby poznać godziny otwarcia IKEA, prosimy przejść na IKEA stronę.

Często zadawane pytania o Black Friday w IKEA

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach IKEA?

Sklep IKEA dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie IKEA można sprawdzić w IKEA gazetka z datą ważności od 31-08-2023 do 31-01-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy IKEA. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Trofast regał z pojemnikami, szary/jasny zielonoszary, 99x44x56 cm, Mittcirkel / alex biurko, żywy efekt sosny/biały, 120x60 cm i Alex szafka na kółkach, imitacja dębu bejcowanego na biało/czarny, 36x76 cm.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu IKEA?

Najnowsze gazetki dla sklepu IKEA na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: IKEA gazetka ważność od 31-08-2023 do 31-01-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie IKEA?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu IKEA. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając IKEA gazetka ważną od 31-08-2023 do 31-01-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep IKEA jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy IKEA. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów IKEA znajduje się w Polsce?

IKEA ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu IKEA znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep IKEA w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep IKEA jest teraz otwarty?

Sklepy IKEA działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep IKEA jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu IKEA i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu IKEA sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu IKEA?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu IKEA. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu IKEA.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu IKEA?

W sklepie IKEA można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu IKEA. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z IKEA gazetka o ważności od 31-08-2023 do 31-01-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep IKEA w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu IKEA, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu IKEA, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając IKEA gazetka z datą ważności od 31-08-2023 do 31-01-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu IKEA.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep IKEA, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu IKEA zalecamy przejść na stronę internetową sklepu IKEA. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep IKEA z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje na Black Friday w IKEA

🖤 Promocje na Black Friday: 0
💰 Rabaty na Black Friday w IKEA: 0
🛍️ Gazetki na Black Friday: 0
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.