Gazetki od Salad Story

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.12.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Salad Story?
50.099 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Salad Story

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Salad Story gazetka i promocje

Salad Story to firma, która powstała na fali rosnącej popularności zdrowego odżywiania się, opierającego się w dużej mierze na zdrowych, warzywach. Obecnie funkcjonuje około 30 lokali, które znajdują się przede wszystkie galeriach handlowych dużych miast. Dlatego, jeśli ktoś mieszka na terenie miasto Warszawa, Wrocław, czy Poznań, to powinien bezwzględnie zapoznać się z tym, co oferują tamtejsze lokale gastronomiczne. Właściciele otwarcie mówią o swoich zainteresowaniach zdrowym odżywianiem się, co skutkuje tym, że wykorzystują najwyższej jakości produkty. Mimo wszystko udało się utrzymać względnie niskie ceny, a klienci wychwalają restauracje za szeroki asortyment potraw, które oferują przede wszystkim różnego rodzaju sałatki i wrapy. Salad Story gazetka promocyjna zawsze udostępnia wszystkie aktualne promocje i potrawy. Dzięki temu można łatwo ocenić, co najbardziej będzie pasowało do gustów i możliwości finansowych. Oferty handlowe regularnie się zmieniają, ale zawsze można liczyć na jakieś przystępne rabaty.

Firma Salad Story jak łatwo można się domyśleć, skupia się przede wszystkim na warzywach, co stanowi idealne miejsce dla osób stosujących dietę wegetariańską lub wegańską. Mimo wszystko zawsze można zamówić coś z mięsem. Najczęstsze zamówienia to: zestaw obiadowy, sałatka, wrap, box, kompozycja własna, zupa, sok, napój słodki.  Promocja Salad Story jest zawsze dostępna – zmieniają się jedynie potrawy, które mają obniżoną cenę. Jeśli jednak ktoś regularnie przegląda gazetki promocyjne i menu, to zawsze wyłapie coś, co go zainteresują.

Strona internetowa Salad Story pokazuje, że minimalizm się opłaca. Klient nie jest zasypywany morzem informacji, a jedynie otrzymuje prosty wybór i dane o menu i restauracjach. Opcja sklep internetowy pozwala na zamówienie gotowych posiłków, a Warzywne Story Sklep umożliwia zakupy online warzyw. Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą tej sieci restauracji ze zdrową żywnością, powinien sprawdzić godziny otwarcia najbliższego lokalu i udać się w najbliższe miejsce serwowania potraw. Wszystkie potrzebne informacje można zdobyć na: www.saladstory.com.