Gazetki od Salad Story

Tymczasowy brak gazetki store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Salad Story?
26.395 osób już Cię uprzedziło

Przejrzyj najpierw gazetki Salad Story w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Salad Story gazetka i promocje

Salad Story to firma, która powstała na fali rosnącej popularności zdrowego odżywiania się, opierającego się w dużej mierze na zdrowych, warzywach. Obecnie funkcjonuje około 30 lokali, które znajdują się przede wszystkie galeriach handlowych dużych miast. Dlatego, jeśli ktoś mieszka na terenie miasto Warszawa, Wrocław, czy Poznań, to powinien bezwzględnie zapoznać się z tym, co oferują tamtejsze lokale gastronomiczne. Właściciele otwarcie mówią o swoich zainteresowaniach zdrowym odżywianiem się, co skutkuje tym, że wykorzystują najwyższej jakości produkty. Mimo wszystko udało się utrzymać względnie niskie ceny, a klienci wychwalają restauracje za szeroki asortyment potraw, które oferują przede wszystkim różnego rodzaju sałatki i wrapy. Salad Story gazetka promocyjna zawsze udostępnia wszystkie aktualne promocje i potrawy. Dzięki temu można łatwo ocenić, co najbardziej będzie pasowało do gustów i możliwości finansowych. Oferty handlowe regularnie się zmieniają, ale zawsze można liczyć na jakieś przystępne rabaty.

Firma Salad Story jak łatwo można się domyśleć, skupia się przede wszystkim na warzywach, co stanowi idealne miejsce dla osób stosujących dietę wegetariańską lub wegańską. Mimo wszystko zawsze można zamówić coś z mięsem. Najczęstsze zamówienia to: zestaw obiadowy, sałatka, wrap, box, kompozycja własna, zupa, sok, napój słodki.  Promocja Salad Story jest zawsze dostępna – zmieniają się jedynie potrawy, które mają obniżoną cenę. Jeśli jednak ktoś regularnie przegląda gazetki promocyjne i menu, to zawsze wyłapie coś, co go zainteresują.

Strona internetowa Salad Story pokazuje, że minimalizm się opłaca. Klient nie jest zasypywany morzem informacji, a jedynie otrzymuje prosty wybór i dane o menu i restauracjach. Opcja sklep internetowy pozwala na zamówienie gotowych posiłków, a Warzywne Story Sklep umożliwia zakupy online warzyw. Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą tej sieci restauracji ze zdrową żywnością, powinien sprawdzić godziny otwarcia najbliższego lokalu i udać się w najbliższe miejsce serwowania potraw. Wszystkie potrzebne informacje można zdobyć na: www.saladstory.com.

Twoje sklepy Salad Story

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Salad Story i nigdy nie przepłacaj. Salad Story ma 24 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 29-05-2023 do 04-06-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: oferta 1, oferta 2 i oferta 3! Oczywiście Salad Story zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Bydgoszcz, Gdynia, Katowice lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Salad Story nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Restauracje, jak na przykład McDonald's, KFC or Burger King. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Salad Story. Sprawdź stronę internetową Salad Story, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Salad Story

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Salad Story?

Sklep Salad Story dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Salad Story można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Salad Story. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: oferta 1, oferta 2 i oferta 3.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Salad Story?

Najnowsze gazetki dla sklepu Salad Story na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 29-05-2023 do 04-06-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Salad Story?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Salad Story. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 29-05-2023 do 04-06-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Salad Story jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Salad Story. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Salad Story znajduje się w Polsce?

Salad Story ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Salad Story znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Salad Story w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Salad Story jest teraz otwarty?

Sklepy Salad Story działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Salad Story jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Salad Story i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Salad Story sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Salad Story?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Salad Story. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Salad Story.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Salad Story?

W sklepie Salad Story można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Salad Story. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Salad Story w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Salad Story, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Salad Story, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Salad Story.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Salad Story, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Salad Story zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Salad Story. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Salad Story z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Salad Story

🛍️ gazetki Salad Story: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Restauracje
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 02.12.2022