Gazetki od North Fish

Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.12.2021

North Fish gazetka

Ważność: 16 lis do 9 gru

Ta North Fish gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 5 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od North Fish i zaoszczędź na zakupach w North Fish.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki North Fish?
54.216 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki North Fish?
27.017 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

North Fish gazetka i promocje

North Fish to jedna z największych Polskich sieci gastronomii szybkiej obsługi. Jak sama nazwa wskazuje, restauracje skupiają się na serwowaniu wyrobów z ryb i owoców morza, czym udało się przejąć ogromną część pustego rynku dystrybucji potraw opierających się na owocach morza. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku w Kielcach. Obecnie restauracje North Fish można znaleźć na terenie całej Polski – w większości dużych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk itd.). Lokale cieszą się bardzo dobrą opinią klientów ze względu na szybką obsługę i bardzo dobre jedzenie, do którego używa się wyłącznie najwyższej jakości produkty. Niskie ceny i szeroki asortyment dostępnych ryb to dodatkowe argumenty przemawiające za wybraniem właśnie tego lokalu na główny posiłek dnia. North Fish gazetka promocyjna, a raczej menu jest bardzo rozbudowane i zawsze zawiera jakieś interesujące oferty handlowe i promocje.

Firma skupia się na zapewnieniu swoim klientom jak najlepszego dostępu do jedzenia, które będzie im smakować. Dlatego od czasu do czasu – na podstawie zainteresowania, wprowadzane są zmiany, które sprawiają, że zawsze dostępne są wszystkie ulubione owoce morza. Aktualne menu zawsze zawiera: obiad, kanapki, tortilla, przekąska, sałatka, zupa, napój, deser oraz dodatki. Jednym słowem – w tej restauracji można dostać wszystko. Pozostaje jedynie sprawdzić, co oferują aktualna promocja North Fish, żeby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Gazetki promocyjne są na szczęście łatwo dostępne, więc każdy szybko sprawdzi, które rabaty najbardziej będą mu odpowiadać.

Strona internetowa jest bardzo prosta w użytkowaniu i dostarcza wszelkich potrzebnych informacji, żeby móc szybko odpowiedzieć sobie na każde pytanie, jakie może pojawić się u potencjalnego klienta. Witryna nie ma funkcji sklep internetowy i zakupy online nie są możliwe. Aplikacja mobilna umożliwia regularne sprawdzanie, co oferują kupony North Fish. W ten sposób zawsze można znacząco obniżyć cenę posiłku. Pozostaje jedynie poznać adres i godziny otwarcia najbliższej restauracji. Wszystkie informacje można zdobyć na: www.northfish.pl.