Gazetki od Mall

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.11.2021

Mall gazetka

Ważność: 29 lis do 24 gru

Ta Mall gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 15 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Mall i zaoszczędź na zakupach w Mall.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Mall?
11.888 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Mall?
49.052 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Mall gazetka i promocje

Mall to duży sklep, który ukierunkowany jest na zakupy online. Firma skupia się głównie na artykułach RTV AGD, ale poza elektroniką można tam nabyć przeróżne produkty dla dzieci, domu, zwierząt itd. Sklep Mall fizycznie funkcjonuje jako duże centrum dystrybucyjne, z którego realizowane są wszystkie zamówienia użytkowników internetowych, dlatego nie ma co liczyć na lokale na terenie takich miast jak Warszawa, czy sklepy Kraków. Ogromny asortyment został zgrabnie połączony z takimi atutami jak wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny. Mall gazetka promocyjna jest regularnie publikowana i dostarcza różne promocje i oferty handlowe dla użytkowników rozglądających się za różnymi typami produktów. Od czasu do czasu można także liczyć na dodatkowe ulotki lub katalog, który zawiera interesujące rabaty.

Sklep funkcjonuje wyłącznie w Internecie, co sprawia, że każdy ma jednakowy dostęp do jego artykułów. Wysyłka towaru jest bardzo szybko, wiec zamówienie dociera do klienta w ciągu kilku dni roboczych. Wyprzedaż, czy specjalna Mall promocja jest częsta i wymaga regularnego sprawdzania tego, co zapewnia aktualna oferta sklepu. A ta jest bardzo okazała i obejmuje takie produkty jak tablety, laptopy, pralki, telewizory, smartfony marki iPhone oraz inne telefony. Jeśli ktoś szuka większych produktów AGD jak lodówka, Mall także może je dostarczyć pod wskazany adres. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki promocyjne, a zawsze będzie się na bieżąco ze wszystkimi promocjami.

Strona internetowa to standardowy sklep internetowy, umożliwiający wygodne zakupy online. Wszystkie produkty zostały wygodnie posegregowane, sprawiając, że wszystko jest intuicyjne i łatwo dostępne. Ze względu na zoptymalizowanie strony internetowej, aplikacja mobilna nie była potrzebna. Program lojalnościowy został wyparty przez kody rabatowe oraz liczne promocje. Jako że sklep funkcjonuje głównie w Internecie, nikt nie musi się przejmować tym, jakie są jego godziny otwarcia. Wystarczy po prostu przejść na stronę https://www.mall.pl/.