Lokalizacje H&M w Wałbrzych

H&M gazetki
H&M ul. 1 maja 64 Wałbrzych
godziny otwarcia
H&M gazetki
H&M ul. łączyńskiego 44 Wałbrzych
godziny otwarcia
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy H&M oraz godziny otwarcia H&M w Wałbrzych

W rezultacie zawsze wiesz, czy sklep z twojego otoczenia jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów w Wałbrzych i nie natrafisz na zamknięte drzwi. W dodatku do tej informacji znajdziesz także najnowsze gazetki H&M w Wałbrzych i aktualne okazje, więc nigdy nie ominiesz żadnych promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o H&M w Wałbrzych lub w pobliżu, możesz także udać się na stronę internetową H&M.

Najczęściej zadawane pytania w związku z H&M

Czy jest jakiś sklep H&M w Wałbrzych?

Znajdziesz tutaj sklepy H&M z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu H&M w Wałbrzych lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy H&M z lokalizacją w Wałbrzych. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Wałbrzych, żeby znaleźć najbliższy sklep H&M. Sprawdź stronę sklepu H&M w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

Czy H&M w Wałbrzych jest aktualnie otwarty?

Sklep H&M w Wałbrzych ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Wałbrzych.

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie H&M znajdującym się w Wałbrzych?

W tym tygodniu w Twoim sklepie H&M w Wałbrzych, promocje z gazetka mają ważność od 28-11-2022 do 04-12-2022. Najlepsze promocje w H&M Wałbrzych to: Krem do twarzy i ciała intensywnie nawilżający, Coccolino blue splash płyn do płukania tkanin koncentrat 1800 ml (72 prania) i Czekolada orange intense.

Jakie są godziny otwarcia H&M w Wałbrzych?

Aktualne godziny otwarcia H&M w Wałbrzych, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu H&M.

Jaka jest najbliższa lokalizacja H&M w Wałbrzych?

H&M ma bardzo interesujące oferty, takie jak Krem do twarzy i ciała intensywnie nawilżający, Coccolino blue splash płyn do płukania tkanin koncentrat 1800 ml (72 prania) i Czekolada orange intense, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z H&M w Wałbrzych. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep H&M. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Wałbrzych.

 

Jeśli H&M nie znajduje się w Wałbrzych, sprawdź podobne sklepy w kategorii Moda.

Jakie są godziny otwarcia H&M w Wałbrzych?

Godziny otwarcia H&M w Wałbrzych są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep H&M jest otwarty w niedzielę.

Jakie są godziny otwarcia H&M podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

H&M jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia H&M mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową H&M:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)

Jak szybko H&M dostarcza w Wałbrzych?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie H&M już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep H&M lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę H&M lub wyświetl aktualną gazetka, ważną od 28-11-2022 do 04-12-2022, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

Pokaż wszystkie...