Gazetki od Burger King

Ostatnie aktualizacje gazetek: 01.02.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Burger King?
47.328 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Burger King gazetka i promocje

Sieć restauracji Burger King jest jedną z największych i najdłużej działających franczyz z fast foodami na świecie. Marka skupia obecnie ponad 15.000 lokali. Największą popularnością cieszy się w Stanach Zjednoczonych, gdzie funkcjonuje blisko połowa z nich. W Polsce Burger King znajduje się w praktycznie każdym większym mieście na terenie dużych galerii handlowych. Dlatego miasto Warszawa, Kraków, czy Poznań zawsze oferują możliwość wyjścia do sieci znanej z najlepszych burgerów na świecie. Klienci mogą liczyć na obszerny asortyment obejmujący ciepłe posiłki i napoje. Wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny idą tutaj w parze. Dlatego za niewielkie pieniądze można najeść się do syta. Przed podjęciem decyzji o wyjściu warto sprawdzić, co oferuje Burger King gazetka promocyjna. Można znaleźć tam oferty handlowe, kupony, rabaty. Ulotki lub katalog zawsze są dostępne w lokalach i Internecie, więc nie powinno być problemu z wyszukaniem najlepszej okazji.

Burger King działa od 1954 roku i cały czas stawia na jak najlepsze doznania smakowe. Dzięki temu zawsze można liczyć na najwyższej jakości posiłki. Menu regularnie jest aktualizowane i obfituje w klasyczne oferty jak nowości. W ofercie zawsze można znaleźć: burger whoper, chicken royal, sałatki, desery, dodatki i napoje. Promocja Burger King zawsze jest dostępna – zmieniają się jedynie poszczególne oferty. Dlatego zawsze warto zaglądać w gazetki promocyjne, żeby przekonać się, co aktualnie znajduje się na topie.

Strona internetowa Burger King została doskonale zaprojektowana i już w kilka chwil można sprawdzić pełną ofertę i przejrzeć aktualne promocje. Sklep internetowy pozwala na zrealizowanie zamówienia przez Internet. Zakupy online są bardzo wygodne i to klient decyduje, czy chce dostawę do domu, czy odbiera w lokalu lub na parkingu. Wystarczy się zarejestrować, wybrać zamówienie i opłacić online. Aplikacja Burger King także umożliwia dostęp do wszystkich tych funkcji.  Zakładka z restauracjami pozwala na sprawdzenie adresu, godziny otwarcia, dzięki czemu zawsze bez problemu można trafić do najbliższego lokalu. Wszystkie niezbędne informacje są dostępne na: www.burgerking.pl.