Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów
Przejrzyj wszystkie adresy Leroy Merlin oraz odpowiadające im godziny otwarcia Leroy Merlin w bieżącym podglądzie. To oznacza, że zawsze będziesz wiedział, że Leroy Merlin jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów i nie natrafisz na zamknięte drzwi. Ponadto otrzymasz informacje o najnowszych gazetkach Leroy Merlin i aktualnych okazjach, dzięki czemu nigdy nie ominiesz żadnej promocji. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o Leroy Merlin w twoim mieście lub regionie, zawsze możesz przejść na stronę Leroy Merlin.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Leroy Merlin

Gdzie mogę znaleźć sklep Leroy Merlin w mojej okolicy i jakie są jego aktualne godziny otwarcia?

W naszej bazie danych zebraliśmy wszystkie sklepy Leroy Merlin z ich aktualnymi godzinami otwarcia. Wprowadź swoje miasto lub pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację, a otrzymasz przegląd wszystkich sklepów Leroy Merlin w Twojej okolicy. Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w dni świąteczne i niedziele.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć Leroy Merlin w moim otoczeniu?

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy sklep Leroy Merlin, zajrzyj na naszą stronę lokalizacji. Korzystając z naszego lokalizatora oddziałów, z łatwością znajdziesz tam najbliższy oddział Leroy Merlin. Pozwól nam poznać swoją lokalizację, a otrzymasz przegląd wszystkich sklepów Leroy Merlin w Twojej okolicy, z odpowiadającymi im godzinami otwarcia. Możesz również własnoręcznie sprawdzić konkretną lokalizację. Leroy Merlin ma sklepy na przykład w Białystok, Bydgoszcz i Gdańsk.

close-icon close-icon

Ile sklepów ma Leroy Merlin?

Leroy Merlin ma wiele różnych sklepów na terenie całej Polski. Sklep w kategorii Sklep budowlany ma przykładowo oddziały w Białystok, Bydgoszcz, and Gdańsk. Pozwól nam poznać swoją lokalizację, żebyśmy mogli wyszukać najbliższe sklepy Leroy Merlin. Warto zaznaczyć, że niektóre sklepy na naszej stronie internetowej działają wyłącznie w sieci.

close-icon close-icon
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.