11 Adidas Lokalizacje

Potrzebujemy lokalizacji, żeby wyświetlić filie w Twoim otoczeniu.

Użyj mojej aktualnej lokalizacji

Miasta z filiami Adidas

Poniżej prezentujemy przegląd 11 oddziałów Adidas w Polsce.

6 Miasta
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów
Przejrzyj wszystkie adresy Adidas oraz odpowiadające im godziny otwarcia Adidas w bieżącym podglądzie. To oznacza, że zawsze będziesz wiedział, że Adidas jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów i nie natrafisz na zamknięte drzwi. Ponadto otrzymasz informacje o najnowszych gazetkach Adidas i aktualnych okazjach, dzięki czemu nigdy nie ominiesz żadnej promocji. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o Adidas w twoim mieście lub regionie, zawsze możesz przejść na stronę Adidas.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Adidas

Gdzie mogę znaleźć sklep Adidas w mojej okolicy i jakie są jego aktualne godziny otwarcia?

W naszej bazie danych zebraliśmy wszystkie sklepy Adidas z ich aktualnymi godzinami otwarcia. Wprowadź swoje miasto lub pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację, a otrzymasz przegląd wszystkich sklepów Adidas w Twojej okolicy. Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w dni świąteczne i niedziele.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć Adidas w moim otoczeniu?

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy sklep Adidas, zajrzyj na naszą stronę lokalizacji. Korzystając z naszego lokalizatora oddziałów, z łatwością znajdziesz tam najbliższy oddział Adidas. Pozwól nam poznać swoją lokalizację, a otrzymasz przegląd wszystkich sklepów Adidas w Twojej okolicy, z odpowiadającymi im godzinami otwarcia. Możesz również własnoręcznie sprawdzić konkretną lokalizację. Adidas ma sklepy na przykład w Piaseczno, Poznań i Mieście 3.

close-icon close-icon

Ile sklepów ma Adidas?

Adidas ma wiele różnych sklepów na terenie całej Polski. Sklep w kategorii Sport ma przykładowo oddziały w Piaseczno, Poznań, and Mieście 3. Pozwól nam poznać swoją lokalizację, żebyśmy mogli wyszukać najbliższe sklepy Adidas. Warto zaznaczyć, że niektóre sklepy na naszej stronie internetowej działają wyłącznie w sieci.

close-icon close-icon
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.