Gazetki na Black Friday z Filippo

Ostatnie aktualizacje gazetek : 12/5/22

Filippo gazetka

Ważność: 5 Dec do 7 Feb

Ta Filippo gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 63 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Filippo i zaoszczędź na zakupach w Filippo.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Filippo?
50.554 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Filippo?
56.270 osób już Cię uprzedziło

Oferty i promocje z ogromnymi zniżkami sklepu Filippo na Black Friday

Przeglądaj najnowsze okazje Filippo na Black Friday i skorzystaj z nadzwyczajnych rabatów! Na Gazetki.pl znajdziesz pełen zbiór akcji promocyjnych z Filippo podczas Black Friday 2022. Kiedy tylko dowiemy się o nowej ofercie na Black Friday, automatycznie zamieścimy ją na naszej platformie. Nie znalazłeś jeszcze idealnej promocji na Black Friday? Ogromne wyprzedaże i duże rabaty w Filippo na Cyber Monday! Zapisz się do newslettera Filippo, żeby jako pierwszym dowiadywać się o wyprzedażach i promocjach na Black Friday, gazetkach i innych ofertach sklepu. Po więcej informacji o (internetowych) ofertach z gazetki oraz żeby poznać godziny otwarcia Filippo, prosimy przejść na Filippo stronę.

Często zadawane pytania o Black Friday w Filippo

Kiedy zaczyna się Black Friday w Filippo?

Tegoroczne oferty Black Friday w Filippo będą dostępne od 25 listopada 2022 roku. Z ofert Black Friday będzie można korzystać przez cały tydzień. Rabaty obowiązują w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej Filippo. Filippo gazetka jest ważna od 05-12-2022 do 07-02-2023 i została w całości przeznaczona na Black Friday.

Jakie są najlepsze oferty na Black Friday w Filippo?

Tegoroczny Black Friday w Filippo zapewni niesamowite promocje i rabaty sięgające nawet do 50%! Sprawdź 3 najlepsze oferty już teraz.

 

Koszulka damska big star

Torebka bershka

Skarpetki męskie calzedonia

Kiedy produkty z promocji Black Friday w Filippo trafią do mojego domu?

Podczas promocji Black Friday Twój zakup zostaje wysłany z Filippo tak szybko, jak to możliwe. Niestety, może to potrwać dłużej niż zwykle, ze względu na znacznie większą liczbę zamówień. Żeby dowiedzieć się, jaki jest aktualny czas dostaw, zajrzyj na stronę internetową Filippo.

Promocje na Black Friday w Filippo

🖤 Promocje na Black Friday: 0
💰 Rabaty na Black Friday w Filippo: 0
🛍️ Gazetki na Black Friday: 0