Gazetki od Zina

Ostatnie aktualizacje gazetek: 16.03.2020

Zina gazetka

Ważność: 9 mar do 31 sty

Ta Zina gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 59 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Zina i zaoszczędź na zakupach w Zina.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Zina?
17.149 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Zina?
54.810 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Zina gazetka i promocje

Polska kocha piłkę nożną. Pomimo tego, że nasze drużyny nie spisują się najlepiej, sukcesy indywidualne napędzają jeszcze bardziej popularność tej dyscypliny. To właśnie dlatego Zina nieustannie poprawia swoją pozycję na polskim rynku. Zina to producent specjalistycznego sprzętu piłkarskiego, który jest skierowany zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. W całej Polsce znajduje się kilkanaście sklepów Zina. Miasto Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań i wiele więcej. Wszystkie te miasta mają lokale oferujące produkty Zina. Jeśli ktoś nie ma dostępu do salonu sprzedaży, zawsze może skorzystać ze sklepu internetowego. Zina to przede wszystkim wysokiej jakości produkty, niskie ceny i ogromny asortyment, obejmujący wszystko, czego piłkarz potrzebuje do szczęścia. Zina gazetka promocyjna zmienia się od czasu do czasu, dostarczając fanom piłki nożnej interesujące oferty handlowe, promocje, czy rabaty. Wszystko to jest dostępne poprzez ulotki lub katalog produktów. 

Firma powstała jako odpowiedź na potrzeby piłkarskie Polaków. To Polska marka, która zaopatruje kluby piłkarskie, akademie, amatorskie zespoły, czy indywidualnych piłkarzy. Zakupy są bardzo wygodne, ponieważ w jednym lokalu można zdobyć wszystko, czego się potrzebuje. Oto część oferty sklepu Zina: piłka, buty sportowe, korki, koszulka, spodnie, spodenki, dresy, kurtka, torba, plecak i wiele więcej. Zina promocja jest zróżnicowana i bardzo często skierowana dla całych klubów piłkarskich. Gazetki promocyjne nie pojawiają się często, dlatego każdy amator piłki nożnej może je obserwować i zawsze być na bieżąco z tym, co oferuje wyprzedaż lub rabat.

Strona internetowa jest bardzo ładna. Oferuje swoim odbiorcom sklep internetowy, który zawsze zapewnia pełną ofertę firmy. Zakupy online są bardzo łatwe i wygodne. Producent obiecuje wysyłkę towaru do 48 godzin oraz 99% zadowolonych klientów. Aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy nie są dostępne, ale biorąc pod uwagę model działania sklepu – nie jest to obowiązkowe. Żeby dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia oraz lokalizacja wybranych lokali, należy przejść na https://zina.pl.