Gazetki od Żabka

Ostatnie aktualizacje gazetek: 12.01.2022

Żabka gazetka

Ważność: 12 sty do 9 lut

Ta Żabka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 19 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Żabka i zaoszczędź na zakupach w Żabka.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Żabka?
15.250 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Żabka?
10.296 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Żabka gazetka i promocje

Żabka jest znana w Polsce przede wszystkim jako siec sklepów osiedlowych. Hasło przewodnie firmy to „Żabka – mały wielki sklep”. Po samym motto można stwierdzić, że nie mamy do czynienia z jedną z wielkich sieci supermarketów, ale jedną z największych w Polsce siecią mniejszych sklepów osiedlowych. W całym kraju znajduje się prawie 6000 sklepów i innych lokali powiązanych z Żabką. Można je spotkać na terenie praktycznie każdego większego miasta jak Warszawa, Kraków, Poznań, czy sklepy Lublin.  Dzięki tak gęstej sieci sklepy mogą pozwolić sobie na bardzo dobry asortyment, dobrej jakości produkty i co najważniejsze – bardzo niskie ceny. Żabka gazetka promocyjna jest wydawana raz na dwa tygodnie i zawsze czymś zaskakuje klientów. Promocje i oferty są zarówno ciekawe, jak i przydatne dla każdej rodziny. Żabka dba także o to, aby każdy był zadowolony i regularnie publikuje dodatkowe ulotki, a czasem także katalog, w którym znajdują się interesujące rabaty na inne artykuły, niż te, zawarte w gazetkach.

Firma realizuje politykę, która ma ułatwić funkcjonowanie w dużym mieście. W Żabce można załatwić wiele spraw życia codziennego, dlatego są idealnym rozwiązaniem w większych aglomeracjach miejskich, gdzie najbliższy supermarket może znajdować się kwadrans samochodem od domu. Wyprzedaż w żabce to coś normalnego, na co zawsze można liczyć, wybierając się tam na zakupy. Niekiedy wystarczy jedna promocja lub oferta handlowa i zapotrzebowanie klienta jest całkowicie spełnione. Liczne gazetki promocyjne zapewniają dostęp do produktów z każdego działu tematycznego, więc zawsze można znaleźć tam coś ciekawego.

Strona internetowa została zaprojektowana w bardzo ładny i oryginalny sposób. Poruszanie się po niej jest niezwykle wygodne i przyjemne. W górnym panelu znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o usługach sklepu, ofercie promocyjnej, a także wiadomości dla kontrahentów. Sklep internetowy, czy zakupy online nie wchodzą tutaj w grę, ale za to można liczyć na program lojalnościowy, a aplikacja mobilna zapewnia masę dodatkowych atrakcji. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej o tej interesującej sieci handlowej, jak np. godziny otwarcia powinien przejść na stronę www.zabka.pl.