Gazetki od TravelPlanet

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.11.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki TravelPlanet?
18.058 osób już Cię uprzedziło

Oferty w TravelPlanet

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

TravelPlanet gazetka i promocje

Chyba każdy Polak, który kiedykolwiek interesował się wycieczkami, słyszał kiedyś o Travelplanet lub korzystał z jej usług. To jedno z największych biur podróży, które ma ogromną ofertę, obejmująca nawet kilka tysięcy wycieczek we wszystkich popularnych zakątkach świata. Firma jest relatywnie młoda, bo działa od 2000 roku. Jednak prężny rozwój i ogromny nacisk na jakoś usług sprawiły, że obecnie TravelPlanet jest prawdziwą potęgą turystyczną. Biura podróży znajdują się na terenie  całego kraju. Dlatego nie ma znaczenia, czy ktoś mieszka na terenie miasta Kraków, Wrocław, Poznań, czy Warszawa – zawsze znajdzie przynajmniej kilka pobliskich punktów sprzedaży. Najwyższej jakości produkty i rekordowo niskie ceny wycieczek all inclusive to znak rozpoznawczy tej firmy. TravelPlanet gazetka promocyjna jest dostępna głównie w formie elektronicznej. To raczej katalog, który można wygodnie filtrować, żeby nawet w kilka chwil wybrać najbardziej odpowiadające miejsce docelowe z nawet kilku tysięcy pozycji. Oferty handlowe są przeróżne i dostosowane w taki sposób, żeby znalazło się coś dosłownie dla każdego.


Jeśli oferta firmy kogoś przytłacza, to zawsze może udać się do jednego z partnerskich biur podróży. Znajdzie tam wszelkie ulotki, broszury, czy aktualny katalog. Można wybierać Travelplanet promocja, czy oferty last minute – to prawdziwe okazje, na których można zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy. Dostępnych jest ponad 100 miejsc na świcie. Najpopularniejsze to: Turcja, Egipt, Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Bułgaria, Grecja, Włochy. Jeśli ktoś preferuje egzotyczne kierunki, to zawsze można znaleźć coś oryginalnego (o ile sezon na to pozwala). Regularne zaglądanie w gazetki promocyjne na Internecie z pewnością pomoże wybrać nie tylko tanią ofertę, ale też tę, która idealnie wpisze się w indywidualne wymagania wycieczkowicza. W końcu na wakacjach chodzi o komfort, a to jest już indywidualna kwestia.


Strona internetowa Travelplanet.pl to profesjonalne narzędzie, które oferuje szybki przegląd dostępnych ofert. Całość działa niczym sklep internetowy. Użytkownik wybiera interesująca go wycieczkę, realizuje zakupy online, przygotowuje się i wyrusza w podróż. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na: https://www.travelplanet.pl/.