Gazetki od Tradycja & Jakość

Ostatnie aktualizacje gazetek: 23.06.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Tradycja & Jakość?
16.436 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Tradycja & Jakość  gazetka i promocje

Tradycja & Jakość to młoda siec sklepów, która powstała poprzez przekształcenie sklepów PSS Społem Północ we Wrocławiu. Dlatego pomimo stosunkowo krótkiego okresu działania można mówić o ogromnym doświadczeniu na rynku. Cała sieć obejmuje 13 lokali znajdujących się na terenie miasta Wrocław. Spółka stara się kontynuować tradycję przejętej sieci i zapewnia najwyższej jakości produkty, obszerny asortyment, którego sporą częścią są produkty polskie oraz to, co dla większości klientów najważniejsze – niskie ceny. Tradycja & Jakość gazetka promocyjna pojawia się regularnie, dostarczając mieszkańcom Wrocławia przeceny na wszystkie popularne produkty spożywcze i nie tylko. Oferty handlowe zmieniają się regularnie i jeśli ktoś regularnie zagląda w gazetki promocyjne, to bez problemu będzie w stanie robić zakupy z produktami codziennego użytku w promocyjnych cenach.

Sklepy Tradycja & Jakość to standardowe delikatesy, których zadaniem jest zaspokojenie pierwszych potrzeb ludzi. Dlatego zawsze można w nich nabyć takie artykuły jak: nabiał, pieczywo, jajka, cukier, alkohol, słodycze, przekąski, mięso, wędliny i inne. Tradycja & Jakość promocja  oferuje zawsze co najmniej po kilka produktów z każdego działu po obniżonej cenie. Dlatego zaleca się regularne zapoznanie z tym, jakie oferty handlowe i promocje są aktualne. Dzięki temu zakupy w Tradycja & Jakość zawsze zakończą się z zaoszczędzeniem sporej ilości pieniędzy.

Strona internetowa Tradycja & Jakość to połączenie standardowej witryny informacyjnej  z możliwościami, jakie zapewnia sklep internetowy. Użytkownik może zrealizować zakupy online, a darmowa dostawa od 199 zł dotrze pod wskazany adres. Takie opcje jak aplikacja mobilna oraz program lojalnościowy nie są dostępne, ale obecnie można sobie bardzo dobrze radzić bez nich. Witryna jest dostosowana do urządzeń przenośnych, a promocje godnie zastępują brak programów dla stałych klientów. Witryna udostępnia także podstawowe informacje o wszystkich lokalach (godziny otwarcia, adres). Wszystkiego można się dowiedzieć, przechodząc na stronę: http://tradycjaijakosc.com.pl/.