Gazetki od Topaz cash & carry

Ostatnie aktualizacje gazetek: 16.09.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Topaz cash & carry?
42.513 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Topaz cash & carry

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Topaz Cash & Carry gazetka i promocje

Topaz Cash & Carry to coraz bardziej rozwijająca się marka, działająca głównie w Polsce wschodniej i centralnej. Firma została założona w 1993 roku i do dzisiaj udało się otworzyć ponad 120 placówek zrzeszających się w jedną wielką sieć. To głównie niewielkie sklepiki osiedlowe, które powstają w mniejszych aglomeracjach. Dlatego nie ma co liczyć na zakupy na terenie większego miasta. Mimo wszystko w obrębie działania sklepu wszyscy znają jego logo i możliwości. Dlatego zawsze warto zapoznać się z tym, co oferuje Topaz Cash & Carry Gazetka promocyjna. Niskie ceny, obszerny asortyment i przede wszystkim wysokiej jakości produkty to największe atuty tej firmy. Gazetki promocyjne pojawiają się regularnie i dostarczają zróżnicowane oferty promocyjne, i inne promocje. Można je także przeglądać w formie elektronicznej, żeby każdy zawsze mógł maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje katalog. Wystarczy kilka kliknięć, żeby w kilka chwil zapoznać się ze wszystkimi zakupów.


Jakie produkty można nabyć w Topaz Cash & Carry?

Te niewielkie sklepiki skupiają się na dostarczaniu swoim odbiorcom klasycznej oferty spożywczej. Dlatego zawsze można liczyć na to, że sklep Topaz Cash & Carry zaproponuje możliwość nabycia produktów w obniżonej cenie ze wszystkich kategorii. Gazetka na ten tydzień lub gazetka na następny tydzień z pewnością zaproponują takie oferty jak: owoce, warzywa, słodycze, napoje, przekąski, mięso, wędliny, chemia gospodarcza i wiele innych promocji. Twórcy starają się, żeby promocja Topaz Cash & Carry obejmowała jak największa część asortymentu, więc jeśli czegoś aktualnie nie ma w ofercie, to czasem po prostu warto poczekać na następną gazetkę.


Gdzie znajdują się sklepy Cash & Carry i jakie są ich godziny otwarcia?

Wszystkie lokale Topaz Cash & Carry działają w klasyczny sposób i raczej nie ma co liczyć na to, żeby pojawił się sklep internetowy umożliwiający zakupy online. Strona internetowa pełni raczej funkcję informacyjną, gdzie każdy może dowiedzieć się istotnych kwestii związanych z działaniem firmy. Dlatego zawsze można sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy lokal oraz jakie są jego godziny otwarcia. Te wszystkie informacje i wiele więcej można znaleźć pod adresem: https://topaz24.pl/.