Gazetki od Themar

Ostatnie aktualizacje gazetek: 09.06.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Themar?
28.612 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Themar?
31.803 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Themar gazetka i promocje

Dewastujące wszystko owady i szkodniki to coraz większy problem Polaków. Słabsze zimy powodują, że co roku przeżywamy prawdziwą inwazję kleszy, komarów i wielu innych uciążliwych robaków. Firma Themar od lat zajmuje się rozprowadzaniem specjalnych środków chemicznych i urządzeń do ich zwalczania. Przedsiębiorstwo działa według specyficznego modelu sprzedaży i nie stawia na liczne punkty sprzedaży. Dlatego sklepów i hurtowni Themar nie znajdzie się na terenie żadnego większego miasta jak Warszawa, Kraków, czy Poznań. Warto zwrócić uwagę na asortyment, który obejmuje środki na praktycznie wszystkie uciążliwe szkodniki, niszczące domy i uprawy. Niskie ceny hurtowe i wysokiej jakości produkty na szkodniki zapewniają, że walka z nimi będzie szybka i wygodna. Themar gazetka promocyjna nie pojawia się w standardowej formie, więc jeśli ktoś zamierza przejrzeć oferty handlowe i promocje, powinien skontaktować się ze sklepem lub przejrzeć stronę internetową.

Firma działa wyłącznie w obszarze zwalczania szkodników i chwastów. Dlatego, jeśli ktoś liczy na zakup czegoś innego, nie znajdzie tego w tym sklepie. Mimo wszystko sklep Themar ma obecnie najprzystępniejszą ofertę na rynku. Kontaktując się z przedstawicielem handlowym, można kupić: środki na uprawy, preparaty na kleszcze komary i inne, a także lampy owadobójcze i inne urządzenia elektryczne. Oferta sklepu jest bardzo duża, więc każdy znajdzie tutaj coś, co mu się przyda. Themar promocja pojawia się regularnie i jeśli ktoś skontaktuje się z działem obsługi, z pewnością uda mu się nabyć coś po niższych cenach. Ze względu na hurtowy model sprzedaży, ceny mogą się różnić dla każdego klienta.

Strona internetowa jest wręcz minimalistyczna. Znajdują się na niej jedynie podstawowe informacje o ofercie oraz sklepach i hurtowniach. Nie ma opcji sklep internetowy ani zakupy online. Ze względu na specyficzny model sprzedaży nie ma tutaj także takich funkcji jak program lojalnościowy oraz aplikacja mobilna. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, jakie są godziny otwarcia hurtowni, powinien zadzwonić pod jeden z numerów podanych na stronie: http://themar.com.pl/.