Przejrzyj najpierw gazetki Słoneczko w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Słoneczko gazetka i promocje

Słoneczko to niewielka sieć lokali handlowych, działających głównie w południowej części Polski. Nie można ich porównywać do popularnych sieci supermarketów, ponieważ model działania mocno się od nich różni. Można je spotkać na terenie takiego miasta jak Włocławek, Stalowa Wola, czy sklepy Lublin. Słoneczka to najczęściej niewielkie sklepy osiedlowe. Właściciele zdecydowali się jednak na śmiały krok, aby sklepy Słoneczko przenieść do Internetu, gdzie z powodzeniem realizują zamówienia swoich klientów. Dzięki temu mają ogromny asortyment, wykraczający ponad to, co oferują małe sklepy, a wysokiej jakości produkty i niskie ceny spinają wszystko w jedną całość. Słoneczko gazetka promocyjna jest publikowana regularnie i co kilkanaście dni dostarcza nowe oferty i promocje. W przypadkach szczególnych klienci mogą liczyć na dodatkowe ulotki, a nawet katalog z produktami, zawierający dodatkowe rabaty.

Firma coraz bardziej skłania się ku zakupom przez Internet, dlatego sklepy Słoneczko nie są tak liczne, jak u konkurencyjnych sieci handlowych. Małe gabaryty sprawiają, że nie można nazwać ich mianem supermarket, ale nadrabiają to w Internecie, gdzie ogrom możliwości bije na głowę wiele ogromnych sieci supermarketów. Wyprzedaż, czy promocja, a nawet oferta specjalna na wybrany produkt – to wszystko prawie zawsze znajduje się w sklepie internetowym lub stacjonarnym, o czym z pewnością poinformują gazetki promocyjne. 

Strona internetowa została całkowicie dostosowana do możliwości sprzedawania przez Internet. Sklep internetowy umożliwia przystępne zakupy online, a program lojalnościowy uruchamia się automatycznie po zarejestrowaniu się w serwisie i oferuje 5% zniżki na wszystko. Aplikacja mobilna nie została jeszcze udostępniona, ale z obecnym modelem działalności prawdopodobnie to tylko kwestia czasu. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej o działaniu firmy oraz poznać godziny otwarcia i adres poszczególnego sklepu stacjonarnego, powinien udać się na stronę https://sloneczko-sklep24.pl/.


Twoje sklepy Słoneczko

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Słoneczko i nigdy nie przepłacaj. Słoneczko ma 216 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Słoneczko gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 23-02-2024 do 07-03-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Pasztetowa JBB 200g, Polski Cukier Cukier biały 1 kg i Kiełbasa! Oczywiście Słoneczko zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Kraków, Lublin, Poznań lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Słoneczko nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Słoneczko. Sprawdź stronę internetową Słoneczko, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Słoneczko

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Słoneczko?

Sklep Słoneczko dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Słoneczko można sprawdzić w Słoneczko gazetka z datą ważności od 23-02-2024 do 07-03-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Słoneczko. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Pasztetowa JBB 200g, Polski Cukier Cukier biały 1 kg i Kiełbasa.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Słoneczko?

Najnowsze gazetki dla sklepu Słoneczko na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Słoneczko gazetka ważność od 23-02-2024 do 07-03-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Słoneczko?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Słoneczko. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Słoneczko gazetka ważną od 23-02-2024 do 07-03-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Słoneczko jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Słoneczko. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Słoneczko znajduje się w Polsce?

Słoneczko ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Słoneczko znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Słoneczko w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Słoneczko jest teraz otwarty?

Sklepy Słoneczko działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Słoneczko jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Słoneczko i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Słoneczko sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Słoneczko?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Słoneczko. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Słoneczko.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Słoneczko?

W sklepie Słoneczko można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Słoneczko. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Słoneczko gazetka o ważności od 23-02-2024 do 07-03-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Słoneczko w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Słoneczko, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Słoneczko, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Słoneczko gazetka z datą ważności od 23-02-2024 do 07-03-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Słoneczko.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Słoneczko, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Słoneczko zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Słoneczko. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Słoneczko z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Słoneczko

🛍️ gazetki Słoneczko: 1
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 26.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.