Gazetki od Słoneczko

Ostatnie aktualizacje gazetek: 06.09.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Słoneczko?
57.889 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Słoneczko?
26.820 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Słoneczko gazetka i promocje

Słoneczko to niewielka sieć lokali handlowych, działających głównie w południowej części Polski. Nie można ich porównywać do popularnych sieci supermarketów, ponieważ model działania mocno się od nich różni. Można je spotkać na terenie takiego miasta jak Włocławek, Stalowa Wola, czy sklepy Lublin. Słoneczka to najczęściej niewielkie sklepy osiedlowe. Właściciele zdecydowali się jednak na śmiały krok, aby sklepy Słoneczko przenieść do Internetu, gdzie z powodzeniem realizują zamówienia swoich klientów. Dzięki temu mają ogromny asortyment, wykraczający ponad to, co oferują małe sklepy, a wysokiej jakości produkty i niskie ceny spinają wszystko w jedną całość. Słoneczko gazetka promocyjna jest publikowana regularnie i co kilkanaście dni dostarcza nowe oferty i promocje. W przypadkach szczególnych klienci mogą liczyć na dodatkowe ulotki, a nawet katalog z produktami, zawierający dodatkowe rabaty.

Firma coraz bardziej skłania się ku zakupom przez Internet, dlatego sklepy Słoneczko nie są tak liczne, jak u konkurencyjnych sieci handlowych. Małe gabaryty sprawiają, że nie można nazwać ich mianem supermarket, ale nadrabiają to w Internecie, gdzie ogrom możliwości bije na głowę wiele ogromnych sieci supermarketów. Wyprzedaż, czy promocja, a nawet oferta specjalna na wybrany produkt – to wszystko prawie zawsze znajduje się w sklepie internetowym lub stacjonarnym, o czym z pewnością poinformują gazetki promocyjne. 

Strona internetowa została całkowicie dostosowana do możliwości sprzedawania przez Internet. Sklep internetowy umożliwia przystępne zakupy online, a program lojalnościowy uruchamia się automatycznie po zarejestrowaniu się w serwisie i oferuje 5% zniżki na wszystko. Aplikacja mobilna nie została jeszcze udostępniona, ale z obecnym modelem działalności prawdopodobnie to tylko kwestia czasu. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej o działaniu firmy oraz poznać godziny otwarcia i adres poszczególnego sklepu stacjonarnego, powinien udać się na stronę https://sloneczko-sklep24.pl/.