Gazetki od Supersam

Ostatnie aktualizacje gazetek: 06.05.2022

Supersam gazetka

Ważność: 1 maj do 31 maj

Ta Supersam gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Supersam i zaoszczędź na zakupach w Supersam.

Supersam gazetka

Ważność: 23 maj do 28 maj

Ta Supersam gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 4 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Supersam i zaoszczędź na zakupach w Supersam.

Supersam gazetka

Ważność: 23 maj do 31 maj

Ta Supersam gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Supersam i zaoszczędź na zakupach w Supersam.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Supersam?
36.777 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Supersam?
53.781 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Supersam

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Supersam gazetka i promocje

Marka handlowa Supersam to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci sprzed kilku dekad. Niegdyś lokale o tej nazwie działały w całej Polsce, ale dzisiaj pozostały w kilku miastach. Miasto Warszawa, czy Katowice, to jedne z nielicznych miejsc, gdzie można spotkać Sklepy Supersam. Aktualnie najbardziej rozpoznawana jest galeria w Katowicach, gdzie znajduje się kilkadziesiąt różnych sklepów, usytuowano na około 23 000 metrów kwadratowych. To dało ogromne możliwości pod względem rozwoju i oferty. Dzięki temu Supersam stał się miejscem, gdzie można zdobyć wszystko. Niskie ceny, obszerny asortyment, czy wysoka jakość produktów – taki rzeczy zależą wyłącznie od firm, które mają swoje lokale  w galerii. Dlatego, jeśli kogoś interesuje Supersam gazetka promocyjna, to powinien skupić się przede wszystkim na katalogach innych firm, które działają w środku. Z pewnością zawsze uda się znaleźć jakieś interesujące ulotki, broszury i inne formy reklamy, które dostarczą oferty promocyjne, rabaty i inne promocje.


Jaki asortyment mają sklepy Supersam?

Ta kwestia jest bardzo elastyczna, bo zależy wyłącznie od sklepów działających na terenie Galerii. Wszystkich marek jest jednak tak dużo, że gazetki na ten tydzień zawsze zaoferują poszukiwane produkty – bez względu na to, czy chodzi o ubrania, produkty spożywcze, elektronikę, kosmetyki, czy coś innego. Jeśli ktoś chce, żeby promocja Supersam zawsze dostarczała mu odpowiednich rabatów, to zawsze powinien zaglądać także w gazetki na następny tydzień. W ten sposób można wyłapać wszystkie oferty promocyjne i zaplanować zakupy w taki sposób, żeby zawsze osiągać jak najlepsze możliwości.


Jaka jest lokalizacja sklepów Supersam oraz godziny otwarcia?

Supersam to duża galeria, która działa w Katowicach. Historii firmy sięga 1930 roku, ale nieustanne usprawnianie i modernizacje sprawiają, że dzisiaj jest to jedna z największych galerii handlowych w okolicy. Strona internetowa dokładnie informuje o wszystkich jej możliwościach, a część sklepów ma działający sklep internetowy, dzięki czemu zawsze można w wygodny sposób zrobić zakupy online. Godziny otwarcia galerii oraz poszczególnych lokali można sprawdzić na stronie: https://supersam-katowice.pl/.