Gazetki od Społem PSS POŁUDNIE

Ostatnie aktualizacje gazetek: 13.09.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Społem PSS POŁUDNIE?
23.892 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Społem PSS POŁUDNIE?
10.488 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Społem PSS Południe gazetka i promocje

Sieć sklepów Społem PSS południe, działa od 1945 roku i nieprzerwanie dostarcza swoim klientom produkty spożywcze ze wszystkich najważniejszych kategorii. Sklepy działają wyłącznie na Dolnym Śląsku i składają się z 14 lokali. Większość lokali działa na terenie Wrocławia. Dlatego nie ma co liczyć na sklep Społem PSS Południe w mieście Katowice, Kraków, czy Warszawa – co jest raczej oczywiste, biorąc pod uwagę nazwę przedsiębiorstwa. Firma działa tak długo, że zdążyła wyrobić sobie bardzo dobrą sieć logistyczną i kontakty z producentami. Dzięki temu asortyment oraz najwyższej jakości produkty to standard. Niskie ceny to coś, do czego klienci zdążyli się już przyzwyczaić. Społem PSS Południe gazetka promocyjna pojawia się w regularnych odstępach czasowych i zapewnia różnego rodzaju promocje i oferty handlowe. Wszystkie najnowsze okazje zawsze znajdują się w katalogu, więc jeśli ktoś wybiera się na zakupy, to może się z nim zapoznać i odpowiednio przygotować, żeby przeprowadzić optymalne zakupy, korzystając ze wszystkich możliwych ofert.

Sklepy mają bardzo rozbudowany asortyment, który obejmuje wszystkie produkty potrzebne w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego wyjście do PSS Społem Południe zawsze jest dobrym pomysłem, ponieważ w domu zawsze czegoś może brakować. Właściciele dokładają wszelkich starań, żeby ich oferta był różnorodna i zawierała wszystko to, czego mogą potrzebować klienci. Dlatego PSS Społem Południe promocja obejmuje takie produkty jak: nabiał, słodycze, pieczywo, wędliny, mięso, napoje, przekąski i wiele więcej. Jeśli ktoś regularnie przegląda gazetki promocyjne, to regularnie będzie obniżał cenę zakupów o kolejne okazje.

Strona internetowa PSS Społem Południe jest bardzo prosta. Mimo wszystko widać, że twórcy cały czas coś na niej zmieniają. Nie oferuje jeszcze takich opcji jak sklep internetowy, czy zakupy online, ale w ostatnim czasie wprowadzono opcję PayEye – płacenie okiem z kilku sklepach. Jeśli ktoś chce sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy z tych legendarnych wrocławskich sklepów i jakie są jego godziny otwarcia, to powinien udać się na: www.spolem-poludnie.pl.