Gazetki od Sonex

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.11.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Sonex?
52.040 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Sonex

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Sonex gazetka i promocje

Firma Sonex to niewielkie przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą elektroniki we wschodniej Polsce. Firma obejmuje pięć sklepów stacjonarnych. Salony sprzedaży znajdują się w na terenie miasta Siedlce i okolicznych miejscowości. Firma od początku stawiała na współpracę z największymi i najpopularniejszymi producentami elektroniki na świecie. Dzięki temu w sklepach można znaleźć standardowe, jak i najwyższej jakości produkty, których asortyment jest na tyle duży, że zawsze znajdzie się cos interesującego. Sonex gazetka promocyjna z kolei zapewnia, że niskie ceny regularnie pojawiają się na pułkach sklepu, a oferty promocyjne są na tyle atrakcyjne, że wybrane produkty można nabyć nawet z kilkudziesięcioprocentowymi rabatami. Dlatego, jeśli kogoś interesuje konkretny rabat lub poluje na wyprzedaż, to warto regularnie obserwować gazetki promocyjne Sonex.


Na jaki asortyment można liczyć w sklepach Sonex?

Sklep działa na ogólnych zasadach i oferuje wszelkiej maści elektronikę RTV AGD. Dzięki temu, wybierając się do jednego z salonów, można liczyć na możliwość nabycia wszystkich przydatnych w domu produktów. Gazetki na ten tydzień niemal zawsze oferują następujące produkty: telewizor, lodówka, kuchnia, płyta indukcyjna, mikrofalówka, robot kuchenny i wiele więcej. Salony sprzedaży udostępniają u siebie topowych światowych producentów: Philips, LG, Panasonic, Onkyo, Pioneer, Samsung, czy Yamaha. To zapewnienie, że Sonex promocja zawsze zapewni swoim odbiorcom  coś interesującego. Jeśli ktoś celuje w konkretny produkt i aktualnie nie ma promocji, to warto także sprawdzić gazetki na przyszły tydzień.


Jak i kiedy robić zakupy w sklepie Sonex?

Firma działa głównie jako stacjonarne salony sprzedaży w Siedlcach i kilku okolicznych miejscowościach. Dlatego strona internetowa jest bardzo prosta i nie oferuje takich możliwości jak sklep internetowy, czy zakupy online. Zamiast tego można sprawdzić dokładną lokalizację salonu oraz poznać godziny otwarcia. To wystarczy, żeby wybrać się do sklepu i przeprowadzić udane zakupy. Wszystkie niezbędne informacje można wyszukać na prostej stronie pod adresem: https://sonex.com.pl/.