Lokalizacje Soda w Katowice

Soda gazetki
Soda Al. Roździeńskiego 200 40-315 Katowice
godziny otwarcia
Soda gazetki
Soda ul. Alpejska 6 40-506 Katowice
godziny otwarcia
Soda gazetki
Soda ul. Chorzowska 107 40-101 Katowice
godziny otwarcia
Soda gazetki
Soda ul. Pukowca 25 40-847 Katowice
godziny otwarcia
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

W tym miejscu znajdziesz wszystkie adresy Soda oraz godziny otwarcia Soda w Katowice

W rezultacie zawsze wiesz, czy sklep z twojego otoczenia jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów w Katowice i nie natrafisz na zamknięte drzwi. W dodatku do tej informacji znajdziesz także najnowsze gazetki Soda w Katowice i aktualne okazje, więc nigdy nie ominiesz żadnych promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji o Soda w Katowice lub w pobliżu, możesz także udać się na stronę internetową Soda.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Soda

Czy jest jakiś sklep Soda w Katowice?

Znajdziesz tutaj sklepy Soda z całej Polski, a kolejne lokale są nieustannie dodawane. Szukasz sklepu Soda w Katowice lub w swoim otoczeniu? Zebraliśmy wszystkie sklepy Soda z lokalizacją w Katowice. Pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację lub sprawdzić Katowice, żeby znaleźć najbliższy sklep Soda. Sprawdź stronę sklepu Soda w swojej lokalizacji, żeby uzyskać prawidłowe informacje na temat godzin otwarcia i usług.

Czy Soda w Katowice jest aktualnie otwarty?

Sklep Soda w Katowice ma standardowe godziny otwarcia, które od czasu do czasu mogą się zmieniać. Zapoznaj się z aktualnymi godzinami otwarcia, klikając zakładkę Katowice.

Czy wszystkie promocje z gazetek są tak samo dostępne w sklepie Soda znajdującym się w Katowice?

W tym tygodniu w Twoim sklepie Soda w Katowice, promocje z gazetka mają ważność od 06-02-2023 do 12-02-2023. Najlepsze promocje w Soda Katowice to: Pasta orzechowa crunchy, Dr. oetker guseppe pizza 420g kebab i Mango.

Jakie są godziny otwarcia Soda w Katowice?

Aktualne godziny otwarcia Soda w Katowice, możesz łatwo znaleźć, wybierając swój oddział. Przejdź do „oddziały” i kliknij konkretną lokalizację, żeby poznać godziny otwarcia sklepu Soda.

Jaka jest najbliższa lokalizacja Soda w Katowice?

Soda ma bardzo interesujące oferty, takie jak Pasta orzechowa crunchy, Dr. oetker guseppe pizza 420g kebab i Mango, więc całkowicie rozumiemy, że chcesz skorzystać z Soda w Katowice. Niestety nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep Soda. Podaj nam swoją lokalizację, aby znaleźć najbliższy sklep Katowice.

 

Jeśli Soda nie znajduje się w Katowice, sprawdź podobne sklepy w kategorii Supermarkety.

Jakie są godziny otwarcia Soda w Katowice?

Godziny otwarcia Soda w Katowice są wyświetlane na stronie konkretnego oddziału. W ten sposób zawsze możesz upewnić się, czy sklep Soda jest otwarty w niedzielę.

Jakie są godziny otwarcia Soda podczas takich świąt jak Boże Narodzenie i Sylwester?

Soda jest otwarty prawie każdego dnia tygodnia, w tym w niedziele handlowe. W święta państwowe, takie jak Boże Narodzenie, godziny otwarcia Soda mogą się różnić. Sprawdź aktualne godziny otwarcia na górze tej strony lub zajrzyj na stronę internetową Soda:

 

  • Nowy Rok (1 stycznia):
  • Wielkanoc:
  • Poniedziałek Wielkanocny:
  • Dzień Wniebowstąpienia:
  • Boże Narodzenie – pierwszy dzień świąt (25 grudnia)
  • Boże Narodzenie – drugi dzień świąt (25 grudnia)

Jak szybko Soda dostarcza w Katowice?

Rozumiemy, że chcesz otrzymać zamówienie Soda już tego samego dnia. W dużych miastach jest to czasami możliwe, ale standardem jest dostawa wynosząca od 1 do dwóch dni. Niestety nie zawsze tak jest. Może to mieć różne przyczyny, związane z firmą kurierską, czasem zamówienia, ale także tym, jak zajęty jest sklep Soda lub jak odległy jest adres dostawy. Dlatego szacowany czas dostawy może wynosić do 3-4 dni roboczych lub więcej. Zawsze odwiedzaj stronę Soda lub wyświetl aktualną gazetka, ważną od 06-02-2023 do 12-02-2023, gdzie często wyraźnie oznaczane są sytuacje wyjątkowe.

Pokaż wszystkie...