Przejrzyj najpierw gazetki Rad-Pol w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Rad-Pol gazetka i promocje

Mało który domorosły dekorator wnętrz zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromna jest przepaść pomiędzy prostymi dodatkami i meblami z sieciówek, a profesjonalnymi, nad którymi pracują firmy z tradycjami. Przedsiębiorstwo powstało w 1986 roku i początkowo zajmowała się tapicerką meblową. Z czasem zaczęła się rozwijać i asortyment usług zwiększał się z roku na rok. Dzisiaj Rad-Pol jest potężnym przedsiębiorstwem działającym na ogólnopolską skalę. Sklepy firmy można spotkać na terenie takiego miasta jak Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk i wielu innych. Właściciele postawili przede wszystkim na obszerny asortyment, doskonałej jakości produkty oraz niskie ceny w stosunku do jakości. Rad-Pol gazetka promocyjna nie jest publikowana w standardowy sposób. Dlatego warto regularnie zaglądać na stronę firmową, żeby zawsze być na bieżąco z tym, co oferuje promocja, oferty handlowe, czy rabaty. Ulotki i katalog także zostały zastąpione przez sklep internetowy, więc wszystko zawsze jest dostępne z poziomu sieci.

Na początku skupiano się przede wszystkim na tapicerce i tkaninach. Dzisiaj jednak wybierając się do salonu sprzedaży Rad-Pol, można liczyć na zakup: meble, meble kuchenne, oświetlenie, dodatki do domu, a nawet renowacje. Promocja Rad-Pol jest regularna i zawsze znajdą się jakieś produkty, które będą oferowały znacznie niższą cenę. Dlatego zawsze warto przeglądać gazetki promocyjne online i katalogi na stronie internetowej, żeby zawsze być na bieżąco ze wszystkimi bieżącymi ofertami. Chyba nikt nie chciałby, żeby uciekła mu sprzed nosa jakaś ciekawa wyprzedaż.

Strona internetowa prezentuje interesującą jakość i zapewnia wrażenie, że ma się do czynienia z ekskluzywną siecią handlową. Twórcy zadbali o wszystko, czego powinna zapewniać witryna tego typu. Znajduje się na niej sklep internetowy udostępniający zakupy online, a także wszelkie informacje o asortymencie. Zabrakło takich opcji jak aplikacja czy program lojalnościowy, ale zawsze można sprawdzić godziny otwarcia wszystkich lokali. Wystarczy przejść na www.rad-pol.com.pl.

Twoje sklepy Rad-Pol

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Rad-Pol i nigdy nie przepłacaj. Rad-Pol ma 10 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Rad-Pol gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 29-01-2024 do 31-03-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Kosz, Sitko kuchenne i Dzbanek! Oczywiście Rad-Pol zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Gdańsk, Katowice, Lublin lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Rad-Pol nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Kuchnia i Łazienka, jak na przykład Tupperware, Tchibo or Nela. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Rad-Pol. Sprawdź stronę internetową Rad-Pol, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Rad-Pol

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Rad-Pol?

Sklep Rad-Pol dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Rad-Pol można sprawdzić w Rad-Pol gazetka z datą ważności od 29-01-2024 do 31-03-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Rad-Pol. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Kosz, Sitko kuchenne i Dzbanek.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Rad-Pol?

Najnowsze gazetki dla sklepu Rad-Pol na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Rad-Pol gazetka ważność od 29-01-2024 do 31-03-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Rad-Pol?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Rad-Pol. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Rad-Pol gazetka ważną od 29-01-2024 do 31-03-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Rad-Pol jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Rad-Pol. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Rad-Pol znajduje się w Polsce?

Rad-Pol ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Rad-Pol znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Rad-Pol w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Rad-Pol jest teraz otwarty?

Sklepy Rad-Pol działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Rad-Pol jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Rad-Pol i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Rad-Pol sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Rad-Pol?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Rad-Pol. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Rad-Pol.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Rad-Pol?

W sklepie Rad-Pol można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Rad-Pol. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Rad-Pol gazetka o ważności od 29-01-2024 do 31-03-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Rad-Pol w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Rad-Pol, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Rad-Pol, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Rad-Pol gazetka z datą ważności od 29-01-2024 do 31-03-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Rad-Pol.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Rad-Pol, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Rad-Pol zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Rad-Pol. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Rad-Pol z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Rad-Pol

🛍️ gazetki Rad-Pol: 1
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Kuchnia i Łazienka
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.01.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.