Gazetki od Rad-Pol

Ostatnie aktualizacje gazetek: 14.04.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Rad-Pol?
13.001 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Rad-Pol?
36.276 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Rad-Pol gazetka i promocje

Mało który domorosły dekorator wnętrz zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromna jest przepaść pomiędzy prostymi dodatkami i meblami z sieciówek, a profesjonalnymi, nad którymi pracują firmy z tradycjami. Przedsiębiorstwo powstało w 1986 roku i początkowo zajmowała się tapicerką meblową. Z czasem zaczęła się rozwijać i asortyment usług zwiększał się z roku na rok. Dzisiaj Rad-Pol jest potężnym przedsiębiorstwem działającym na ogólnopolską skalę. Sklepy firmy można spotkać na terenie takiego miasta jak Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk i wielu innych. Właściciele postawili przede wszystkim na obszerny asortyment, doskonałej jakości produkty oraz niskie ceny w stosunku do jakości. Rad-Pol gazetka promocyjna nie jest publikowana w standardowy sposób. Dlatego warto regularnie zaglądać na stronę firmową, żeby zawsze być na bieżąco z tym, co oferuje promocja, oferty handlowe, czy rabaty. Ulotki i katalog także zostały zastąpione przez sklep internetowy, więc wszystko zawsze jest dostępne z poziomu sieci.

Na początku skupiano się przede wszystkim na tapicerce i tkaninach. Dzisiaj jednak wybierając się do salonu sprzedaży Rad-Pol, można liczyć na zakup: meble, meble kuchenne, oświetlenie, dodatki do domu, a nawet renowacje. Promocja Rad-Pol jest regularna i zawsze znajdą się jakieś produkty, które będą oferowały znacznie niższą cenę. Dlatego zawsze warto przeglądać gazetki promocyjne online i katalogi na stronie internetowej, żeby zawsze być na bieżąco ze wszystkimi bieżącymi ofertami. Chyba nikt nie chciałby, żeby uciekła mu sprzed nosa jakaś ciekawa wyprzedaż.

Strona internetowa prezentuje interesującą jakość i zapewnia wrażenie, że ma się do czynienia z ekskluzywną siecią handlową. Twórcy zadbali o wszystko, czego powinna zapewniać witryna tego typu. Znajduje się na niej sklep internetowy udostępniający zakupy online, a także wszelkie informacje o asortymencie. Zabrakło takich opcji jak aplikacja czy program lojalnościowy, ale zawsze można sprawdzić godziny otwarcia wszystkich lokali. Wystarczy przejść na www.rad-pol.com.pl.