Gazetki od Przyjazny sklep

Ostatnie aktualizacje gazetek: 17.04.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Przyjazny sklep?
12.265 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Przyjazny sklep?
55.449 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Przyjazny sklep gazetka i promocje

Przyjazny sklep to niewielka siec sklepów, która działa na polskim rynku już kilkanaście lat. Firma zrzesza sklepy detaliczne, które razem mogą przeciwstawić się sieci supermarketów zza granicy. Grupa działa przede wszystkim na terenie miasta Warszawa i okolice, dlatego może być nieco mniej znana w innych regionach kraju. Sklepy charakteryzują się tym, że starają się zapewnić swoim odbiorcom niskie ceny, oraz wysokiej jakości produkty. Asortyment jest standardowy dla mniejszych sklepów tego typu i zawiera wszystkie najważniejsze typy produktów. Przyjazny Sklep gazetka promocyjna pojawia się od czasu do czasu i zapewnia ciekawe oferty handlowe, promocje i rabaty na wybrane artykuły. Warto zawsze sprawdzać broszury lub katalog produktów, żeby być na bieżąco ze wszystkimi okazjami i móc zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy.

Sklepy mają dostęp do największych okolicznych hurtowni, dzięki czemu mogą pochwalić się dostępem do najlepszych polskich i zagranicznych marek. Wybierając się do najbliższego Przyjaznego Sklepu, zawsze można liczyć na nabycie wszystkich najważniejszych w codziennym życiu produktów: pieczywo, napoje, słodycze, podstawowe artykuły dla domu, przekąski, alkohol i wiele więcej. Promocja Przyjazny Sklep zawsze obowiązuje – zmieniają się jedynie produkty na przecenach. Wyprzedaż produktów lub inna okazja zdarza się regularnie i jeśli ktoś patrzy w gazetki promocyjne, zawsze znajdzie coś dla siebie.

Grupa Przyjazny Sklep nie ma własnego portalu internetowego. Dlatego strona internetowa nie jest dostępna. W konsekwencji tego nie ma co liczyć na sklep internetowy i zakupy online oraz funkcje specjalne jak program lojalnościowy oraz aplikacja mobilna. Mimo wszystko jeśli ktoś wyszuka w sieci odpowiedni lokal, zawsze dowie się, jakie są jego godziny otwarcia i dokładna lokalizacja.