Gazetki od Premio

Ostatnie aktualizacje gazetek: 17.03.2022

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Premio?
32.332 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Premio

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Premio gazetka i promocje

Premio to prężnie działająca firma zajmująca się sprzedażą oraz wymianą opon. Sklep działa na zasadzie franczyzy i cała sieć obejmuje ponad 140 lokali rozsianych po całym kraju. Dzięki temu każdy powinien mieć odpowiedni dostęp do jednego z lokali w swojej okolicy. Bez względu na to, czy ktoś mieszka na terenie miasto Warszawa, czy Wrocław – Premio i jego usługi związane z oponami i serwisowaniem samochodu zawsze będą dostępne. Sklep skupia się przede wszystkim na rozprowadzaniu opon od najlepszych dostawców. Dlatego asortyment być może nie powala, ale dzięki temu klient ma zawsze pewność, że doradca zna się na rzeczy, a oferta obejmuje wyłącznie najwyższej jakości artykuły. Niskie ceny to kolejny i dla wielu największy atut tej firmy. 

Dzięki skupieniu się na oponach firma działa według szczególnych warunków zawartych z dostawcami. W ten sposób Premio gazetka promocyjna lub po prostu promocja na stronie internetowej zawsze zawiera interesujące oferty handlowe oraz rabat na roboty serwisowe. Jeśli ktoś regularnie zagląda w gazetki promocyjne, to z pewnością uda mu się zawsze trafić coś w bardzo dobrej cenie.

Sklep obecnie funkcjonuje jako pełnoprawny lokal, w którym można na własne oczy obejrzeć wybrane produkty i poradzić się specjalisty, ale także jako portal internetowy, gdzie można w wygodny sposób przejrzeć wszystkie możliwości i skontaktować się z konsultantem z celu dogrania szczegółów. Firma oferuje wybrane topowe marki producentów opon, do których należą między innymi: Goodyear, Dunlop, Dębica, Fulda, Sava. Premio promocja, którą prawie zawsze jest jakaś opona, zapewni że można je nabyć w najlepszych cenach w sieci.

Strona internetowa pełni podwójną funkcję. Z jednej strony zawiera wszystkie najpotrzebniejsze informacje dla posiadacza samochodu oraz zainteresowanego oponami, a z drugiej to pełnoprawny, wygodny w użytkowaniu sklep internetowy. Zakupy online są bardzo proste, a profesjonalnie zrealizowane poradniki podpowiedzą dokładnie skąd brać parametry. Witryna udostępnia także wszystkie informacje o lokalach w Polsce. Wystarczy poznać godziny otwarcia, adres i można podjechać. Wszystkie te informacje można zdobyć na: www.premio.pl.