Gazetki od Polska Grupa Supermarketów

Ostatnie aktualizacje gazetek: 19.03.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Polska Grupa Supermarketów?
12.689 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Polska Grupa Supermarketów?
52.592 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Polska Grupa Supermarketów gazetka i promocje

Polska Grupa Supermarketów to projekt zrzeszający polskie sieci supermarketów, żeby przeciwstawić się ogromnym firmom z zachodnim kapitałem. Sklepy Polska Grupa Supermarketów obejmują dzisiaj blisko 600 placówek i znajdują się na terenie każdego większego miasta. Warszawa, Łódź, czy Lublin – w każdej z tych miejscowości można znaleźć sklepy PGS. Grupa ściśle współpracuje, żeby zapewniać jak najlepszy asortyment, zapewniający wysokiej jakości produkty i niskie ceny. Polska Grupa Supermarketów gazetka promocyjna pojawia się regularnie i zawiera wszystkie typowe oferty handlowe, promocje i rabaty, które można znaleźć w sklepach spożywczych. Jeśli ktoś przegląda ulotki lub katalog produktów, zawsze znajdzie jakieś interesujące okazje.

PGS współpracuje ze wszystkim czołowymi producentami, więc zawsze można w nich liczyć na najlepsze marki. Supermarket należący do grupy zawsze oferuje lokalne pieczywo, mięso, wędliny, napoje, alkohole, słodycze, przekąski i artykuły domowe. Sklepy Polska Grupa Supermarketów są wypełnione tymi produktami i zawsze można natrafić na jakąś promocję lub wyprzedaż, w której wybrany artykuł jest bardzo mocno przeceniony. Promocja Polska Grupa Supermarketów to standard. Zawsze można znaleźć przynajmniej kilkanaście produktów, które są mocno przecenione. Oferty te są najczęściej dostępne przez kilka dni lub tydzień. Dlatego, jeśli ktoś obserwuje gazetki promocyjne, zawsze będzie w stanie wykorzystać wszystkie możliwości.

Strona internetowa pełni funkcję informacyjną i nie udostępnia typowych opcji dla klientów detalicznych. Nie ma tutaj takich funkcji jak sklep internetowy, zakupy online, aplikacja mobilna, czy program lojalnościowy. Jeśli ktoś chce sprawdzić, czy pobliski sklep PGS ma taką opcję, powinien wyszukać jego wewnętrznej strony internetowej. Tak samo trzeba zrobić, jeśli chodzi o godziny otwarcia. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej o funkcjonowaniu firmy, powinien udać się na: www.pgs.net.pl.