Gazetki od Plus Wakacje

Ostatnie aktualizacje gazetek: 21.12.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Plus Wakacje?
52.291 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Plus Wakacje gazetka i promocje

Plus Wakacje to polskie przedsiębiorstwo turystyczne, które skupia się na organizowaniu wycieczek na terenie Europy. Firma jest znana z doskonałej organizacji i niskich cen. Plus Wakacje to także firma przyjazna całym rodzinom. Dlatego zawsze znajdzie się odpowiednik każdej podróży z dostosowaniem dla dzieci. W ten sposób nikt nigdy nie poczuje się wykluczony – w tym biurze podróży zawsze znajdzie się coś dla każdego rodzaju klienta. Asortyment skupia się przede wszystkim na krajach europejskich. Dlatego dostępne są przejazdy własnym środkiem transportu, autokarem oraz oczywiście samolotem. Biura podróży działają głównie w sieci. Dlatego nie można go znaleźć we wszystkich miastach. Jednak dzisiaj nie powinno to stanowić dla nikogo problemu. Wystarczy wyszukać w Internecie Plus Wakacje gazetka promocyjna i sprawdzić promocje, oferty handlowe i inne katalogi, ulotki oraz broszury z wycieczkami. Zawsze znajdą się najwyższej jakości produkty, a niskie ceny można dostosować.


Pomimo tego, że firma skupia się przede wszystkim na wycieczkach europejskich, jej oferta jest bardzo rozbudowana. Biuro podróży zapewnia wyjazdy na długie weekendy, hotele klubowe, wycieczki grupowe oraz standardowe wyjazdy do Chorwacji, Grecji, czy Bułgarii. Jak to z wyjazdami zawsze bywa, ostatnie miejsca i krótkie terminy to prawdziwe okazje. Dlatego zawsze można liczyć na wyprzedaż, czy inną Plus Wakacje promocję. Pozostaje jedynie regularnie zaglądać w gazetki promocyjne, a zawsze wyłapie się wszystkie oferty.


Strona internetowa to obecne serce tego biura podróży. Klient może w wygodny sposób wyszukać wszystkie niezbędne informacje oraz przejrzeć każdą z ofert, dostosowując ją do swoich wymagań. Następnie pozostaje standardowy sklep internetowy, czyli zakupy online, zabukowanie i oczekiwanie na wyjazd. Aplikacja mobilna nie jest dostępna, ale strona internetowa jest na tyle wygodna, że całkowicie spełnia swoją funkcję. Zawsze można skontaktować się z infolinią i dopytać o każdą kwestię. W ten sposób nie trzeba przejmować się takimi sprawami jak godziny otwarcia. Wszystko można załatwić na: www.pluswakacje.pl.