Gazetki od Pizza Dominium

Ostatnie aktualizacje gazetek: 04.07.2020

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Pizza Dominium?
28.222 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Pizza Dominium gazetka i promocje

Pizza Dominium to jedna z największych polskich sieci restauracji zajmujących się serwowaniem pizzy. Obecnie liczy około 60 lokali rozsianych po całym kraju. Pierwsza pizzeria powstała na terenie miasta Warszawa i obecnie można ją znaleźć we wszystkich największych miastach – Wrocław, Poznań, Lublin, Kraków itd. Firma działa od 1993 roku i cały czas rozwija swoje menu i aktualizuje o nowe smaki, żeby wpisać się w oczekiwania wszystkich klientów. Najwyższej jakości produkty to priorytet, dla każdego lokalu  Pizza Dominium. Pomimo tego, że to klasyczna pizzeria, asortyment jest bardzo obszerny  i zawiera wiele produktów znacząco wykraczających poza standardowe menu. Dzięki zastosowaniu różnych rozmiarów pizzy zawsze można natrafić na niskie ceny – szczególnie jeśli pojawi się  Pizza Dominium gazetka promocyjna lub ulotka, gdzie zaprezentowane zostaną wszystkie promocje i oferty handlowe. Korzystać można z kilku interesujących okazji, które obejmują duże rabaty przy większych zamówieniach lub nawet 40% rabatu przy dowozach do miejsca pracy.

Firma stawia na jak najlepszą jakość produktów i obsługę klientów, dlatego połączyła siły z firmą Dominos, żeby zwiększyć swój zasięg i możliwości dostaw na całą Polskę. Menu pizzerii aktualnie jest bardzo obszerne i oferuje pizze w formacie klasycznym, premium i włoskim. Dodatkowo można zamówić calzone, makarony, sałatki, przystawki oraz desery i napoje. Po połączeniu z drugą siecią pizzerii oferta prawdopodobnie znacząco się zwiększy, dostarczając swoim klientom wszystko to, czego oczekują od lokalu tego typu. Promocja Pizza Dominium jest zawsze dostępna i wystarczy dostosować swoje zamówienie i zawsze można uzyskać bardzo wysokie rabaty. Dlatego, zanim klient zdecyduje się na zamówienie, zaleca się, żeby dokładnie sprawdził gazetki promocyjne, gdzie znajdują się wszystkie dostępne zniżki.

Strona internetowa została zaprojektowana z w bardzo ładny sposób i udostępnia wszystko to, czego oczekuje się po sieci lokali gastronomicznych. Dostępny jest sklep internetowy, gdzie można złożyć zamówienie online. Dodatkowo można przejrzeć aktualną ofertę, promocje i zamówić przez telefon. Osobna zakładka lokale pozwala na sprawdzenie adresu każdego lokalu oraz sprawdzenie, jakie są godziny otwarcia. Wszystkie te możliwości są dostępne pod adresem: www.pizzadominium.pl.