Gazetki od MP3store

Ostatnie aktualizacje gazetek: 24.11.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki MP3store?
21.903 osób już Cię uprzedziło

Oferty w MP3store

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

MP3STORE gazetka i promocje

MP3 to format plików dźwiękowych, który stał się niezwykle popularny ze względu na znaczące zmniejszenie wielkości plików, przy zachowaniu wysokiej jakości dźwięku. Dlatego w 2004 roku, kiedy właściciele dziele dzisiaj prężnie działającej firmy  zakładali swój pierwszy sklep, to skorzystali z tej prostej nazwy. Obecnie MP3STORE działa w Internecie oraz dziewięciu innych sklepach rozsianych po całym kraju. Sklep można znaleźć na terenie takiego miasta jak: Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Lublin, Warszawa. Firma skupia się przede wszystkim na elektronice dla koneserów dobrych dźwięków i oferują możliwość nabycia najwyższej jakości słuchawek, głośników i innych urządzeń powiązanych z odtwarzaniem dźwięku. Asortyment sklepu jest ogromny i zawiera jednakowo najwyższej jakości produkty oraz te  dla standardowych użytkowników, dla których liczą się przede wszystkim niskie ceny. MP3STORE gazetka promocyjna pojawia się głównie w formie elektronicznej – na stronie sklepu. Zawsze oferuje różnorodne oferty handlowe, promocje i inne ciekawe okazje, które z pewnością zaspokoją potrzeby każdego amatora czystych dźwięków.

Firma skupia się przede wszystkim na rozprowadzaniu produktów związanych z emisją dźwięku. Dlatego ma konkurencyjne ceny na elektronikę przodujących światowych producentów takich urządzeń jak: słuchawki, słuchawki bezprzewodowe douszne, głośniki, urządzenia wspomagające i inne. Artykuły ze wszystkich działów od czasu do czasu trafiają na gazetki promocyjne, więc jeśli aktualnie nie ma dostępnego produktu, który się poszukuje, to warto uzbroić się w cierpliwość, a MP3STORE promocja z pewnością w końcu się pojawi.

Strona internetowa  jest bardzo prosta i skupia się na dostarczaniu jedynie podstawowych informacji o działaniu strony i aktualnej oferty. Sklep internetowy, dzięki któremu można przeprowadzać zakupy online, nie jest dostępny. Dlatego  zaleca się zapoznać z działem „Nasze sklepy”, gdzie można poznać adres najbliższego lokalu i jego godziny otwarcia. Następnie nie pozostaje nic innego jak udanie się do punktu sprzedaży i zapoznanie się z tą niesamowicie rozbudowaną ofertą na urządzenia odtwarzające dźwięk. Te wszystkie informacje można zdobyć na: https://promo.mp3store.pl/.