Gazetki od Minuta 8

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.07.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Minuta 8?
43.772 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Minuta 8 gazetka i promocje

Minuta 8 to siec sklepów osiedlowych, działających głównie na terenie województwa mazowieckiego w okolicach miasta Warszawa. Firma skupia się na niewielkich sklepikach osiedlowych i stara się nie odchodzić od tego kierunku rozwoju. Dlatego logo Minuta 8 będzie znane jedynie osobom mieszkającym w jego obrębie działania. Wszystkich lokali działających w centralnej Polsce jest około 70. Minuta 8 gazetka promocyjna pojawia się standardowo raz na jakiś czas i zapewnia swoim klientom dostęp do przystępnych cen na produkty ze wszystkich kluczowych kategorii. Dlatego każde wyjście na zakupy obfituje w możliwość zdobycia wysokiej jakości produkty, a niskie ceny i pomimo niewielkiej powierzchni – całkiem obszerny asortyment, zapewniają, że zawsze można tutaj znaleźć dla siebie coś interesującego. Gazetki promocyjne lub katalog dostępnych produktów, to klucz do zrealizowania odpowiednich zakupów. Dlatego zawsze należy przeglądać wszystkie oferty promocyjne i wybierać te promocje, które najlepiej wpiszą się w aktualne potrzeby. Sklep najczęściej znajduje się kilka kroków od domu, więc zawsze można wyjść i uzupełnić swoje zapasy.


Co można kupić w sklepach Minuta 8?

Niewielkie lokale Minuta8 skupiają się na dostarczaniu swoim klientom produktów spełniających podstawowe potrzeby. Dlatego zawsze warto sprawdzić, co zapewnia gazetka na ten tydzień oraz gazetka na następny tydzień. Można natknąć się na promocje z działu: pieczywo, wędliny, mięso, napoje, przekąski, alkohole czy warzywa i owoce. To idealny sposób na maksymalne wykorzystanie sklepu, który najczęściej znajduje się tuż za rogiem. Promocja Minuta 8 jest zawsze dostępna, wystarczy wychwycić, który produkt aktualnie przyda się w domu i kupić go, dopóki gazetka jeszcze się nie zmieniła.


Gdzie można znaleźć sklepy i jakie są ich godziny otwarcia?

Firma tak bardzo skupia się na lokalnej dystrybucji swoich towarów, że zrezygnowano z własnej witryny. Strona internetowa nie jest dostępna, więc nie ma co liczyć także na zakupy online oraz sklep internetowy. Każdy ze sklepów ma działać głównie w swojej niedalekiej okolicy, więc jeśli ktoś ma go w swoim otoczeniu, to z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie są jego godziny otwarcia.