Gazetki od Mili

Ostatnie aktualizacje gazetek: 24.03.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Mili?
33.509 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Mili gazetka i promocje

Mili to młoda, prężnie rozwijająca się sieć sklepów mało-powierzchniowych. Firma powstała w 2013 roku i od wtedy gromadzi wokół siebie handlowców w południowej i południowo-zachodniej części Polski. Dlatego sklepy Mili można spotkać przede wszystkim na Śląsku – Katowice, Wrocław i inne okoliczne miasta. Firma stawiana nowoczesne rozwiązania, dzięki którym niewielkie sklepy będą mogły przeciwstawić się potężnym zagranicznym sieciom handlowym. Dlatego Mili dba o odpowiednio niskie ceny i kompleksowy asortyment, który doskonale zdaje egzamin przy mniejszych, lokalnych zakupach. Wysokiej jakości produkty to standard – w końcu tak duża sieć współpracuje ze wszystkimi największymi dostawcami. Dlatego zawsze można liczyć, że Mili gazetka promocyjna zawsze zaproponuje coś odpowiedniego. Zawsze warto przeglądać oferty promocyjne, ulotki i inne broszury, żeby być na bieżąco z tym, co mogą zaoferować rabaty i inne interesujące promocje.Na jaki asortyment można liczyć w sklepach Mili?

Jak zostało wspomniane, Mili zrzesza sklepy o niewielkiej powierzchni – do około 90 metrów kwadratowych. Dlatego należy rozważać je jako niewielkie sklepiki osiedlowe. Mimo wszystko gazetki na ten tydzień zawsze dostarczają jakichś ciekawych ofert. Można liczyć na wszystko, co przydaje się w domu: produkty spożywcze, kawa, słodycze, pieczywo, przekąski, nabiał, napoje i inne. Promocja Mili zawsze dostarczy czegoś, co może przydać się w domu – w końcu do sklep, do którego wchodzi się na kilka minut, bierze to, co trzeba i wychodzi. Dlatego warto być na bieżąco z tym, co proponują gazetki na następny tydzień, a na pewno znajdą się jakieś ciekawe oferty promocyjne.


Gdzie znajdują się i jakie są godziny otwarcia sklepów Mili?

Strona Internetowa sklepów Mili zapewnia wszystkie niezbędne informacje o działaniu sieci i sklepów. Można sprawdzić lokalizację oraz godziny otwarcia każdego lokalu. Jako, że jest to strona pośrednika, nie ma co liczyć na opcję sklep internetowy, zakupy online, czy program lojalnościowy, który również znajduje się w ofercie sieci. To mogą zaoferować poszczególni handlowcy. Żeby dowiedzieć się o najbliższych sklepach Mili i o tym, co rzeczywiście oferują, należy przejść na stronę: https://mili.com.pl/.