Gazetki od Merida

Ostatnie aktualizacje gazetek: 17.01.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Merida?
22.591 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Merida

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Merida gazetka i promocje

Merida to jeden z największych producentów rowerów na świecie. Firma została założona w 1972 roku i dzisiaj działa niemal w każdym regionie świata. Oferta obejmuje wszystkie rodzaje rowerów. Od tych amatorskich, po wyczynowe, po które sięgają profesjonalni sportowcy. Merida to marka, która trzyma się u szczytu już od kilku dekad. Sklepy sprzedające produkty tej firmy znajdują się w całym kraju i można je spotkać w wielu większych i mniejszych miejscowościach. Jeśli chodzi o takie miasto jak Kraków, Lublin, Rzeszów, Warszawa, czy Wrocław, to z pewnością zawsze znajdzie się lokal oferujący produkty Merida. Asortyment firmy zawiera najwyższej jakości produkty, szeroki asortyment, a niska cena potrafi zaskoczyć nie jednego fana solidnego sprzętu rowerowego. Merida gazetka promocyjna zawsze zawiera różnorodne oferty handlowe, promocje i rabaty, o których można się dowiedzieć także za pomocą ulotki lub poprzez katalog z produktami.

Producent rowerów jest w Polsce bardzo rozpoznawalny i wiele osób sięga po sprawdzony i solidny osprzęt i akcesoria do rowerów sygnowane logiem Merida. W ofercie sklepu znajdują się: koszulka, spodenki, rękawiczki, kask rowerowy, rowery i różne akcesoria oraz osprzęt rowerowy. Merida promocja lub wyprzedaż jest częsta, ponieważ producent nieustannie stara się aktualizować swoją ofertę, jednocześnie przeceniając starsze produkty. Jeśli ktoś regularnie zagląda, co oferują gazetki promocyjne sklepów współpracujących z Meridą, zawsze będzie na bieżąco ze wszystkimi okazjami.

Strona internetowa firmy to przede wszystkim nowoczesny portal informacyjny. Nie jest to sklep internetowy udostępniający zakupy online i program lojalnościowy. Wszystko to można znaleźć w sieciach sprzedających produkty Merida. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, gdzie znajdują się najbliższe salony sprzedaży oraz jakie są ich godziny otwarcia, powinien udać się na www.merida-bikes.com.