28 Makro Lokalizacje

Potrzebujemy lokalizacji, żeby wyświetlić filie w Twoim otoczeniu.

Użyj mojej aktualnej lokalizacji

Miasta z filiami Makro

Poniżej prezentujemy przegląd 28 oddziałów Makro w Polsce.

25 Miasta
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów
Przejrzyj wszystkie adresy Makro oraz odpowiadające im godziny otwarcia Makro w bieżącym podglądzie. To oznacza, że zawsze będziesz wiedział, że Makro jest otwarty podczas sobotnich lub wieczornych zakupów i nie natrafisz na zamknięte drzwi. Ponadto otrzymasz informacje o najnowszych gazetkach Makro i aktualnych okazjach, dzięki czemu nigdy nie ominiesz żadnej promocji. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o Makro w twoim mieście lub regionie, zawsze możesz przejść na stronę Makro.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Makro

Gdzie mogę znaleźć sklep Makro w mojej okolicy i jakie są jego aktualne godziny otwarcia?

W naszej bazie danych zebraliśmy wszystkie sklepy Makro z ich aktualnymi godzinami otwarcia. Wprowadź swoje miasto lub pozwól nam automatycznie wykryć twoją lokalizację, a otrzymasz przegląd wszystkich sklepów Makro w Twojej okolicy. Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w dni świąteczne i niedziele.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć Makro w moim otoczeniu?

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy sklep Makro, zajrzyj na naszą stronę lokalizacji. Korzystając z naszego lokalizatora oddziałów, z łatwością znajdziesz tam najbliższy oddział Makro. Pozwól nam poznać swoją lokalizację, a otrzymasz przegląd wszystkich sklepów Makro w Twojej okolicy, z odpowiadającymi im godzinami otwarcia. Możesz również własnoręcznie sprawdzić konkretną lokalizację. Makro ma sklepy na przykład w Zabrze, Zielona Góra i Ząbki.

close-icon close-icon

Ile sklepów ma Makro?

Makro ma wiele różnych sklepów na terenie całej Polski. Sklep w kategorii Supermarkety ma przykładowo oddziały w Zabrze, Zielona Góra, and Ząbki. Pozwól nam poznać swoją lokalizację, żebyśmy mogli wyszukać najbliższe sklepy Makro. Warto zaznaczyć, że niektóre sklepy na naszej stronie internetowej działają wyłącznie w sieci.

close-icon close-icon