Gazetki od Makar

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.07.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Makar?
19.800 osób już Cię uprzedziło

Popularne lokalizacje Makar

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Makar gazetka i promocje

Firma Makar to jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów bakalii i innych popularnych produktów typu superfoods w Polsce. Firma działa już na rynku od 1985 roku i nieustannie cieszy się sporą popularnością wśród handlowców. Marka nie zajmuje się bezpośrednią sprzedażą, więc nie ma co liczyć na sklepy Makar w okolicy. Zamiast tego najwyższej jakości produkty można spotkać u lokalnych dostawców na terenie całego kraju – czy to Kraków, Warszawa, czy Lublin. Niskie ceny to coś, co udało się wypracować przez lata doskonalenia procesów logistycznych. Dlatego Makar gazetka promocyjna to standardowe zjawisko, a produkty te mogą bez najmniejszego problemu rywalizować z największymi w branży – zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Wystarczy regularnie sprawdzać dostępne oferty promocyjne, a z pewnością uda się natrafić na jakieś interesujące rabaty i promocje.


Co oferują sklepy z produktami Makar?

Makar to dystrybutor naturalnych dodatków do diety. Dlatego nie ma co liczyć na kompletne posiłki, czy artykuły wychodzące poza ten zakres. Dzięki temu odbiorca zawsze wie, na co może liczyć i ma pewność, że dostawca zadbał o wszelkie szczegóły – w końcu zajmuje się dokładnie tym, w czym jest najlepszy i rozwija się wyłącznie w tym kierunku. Gazetki na ten tydzień mogą obejmować: produkty bio, suszone owoce, orzechy, ziarna i pestki, mieszanki, suszone warzywa, kiełki, nasiona i inne. Każda z kategorii dzieli się na wiele produktów. W ten sposób promocja Makar zawsze jest w stanie zaproponować coś interesującego. Warto sprawdzać gazetki  na następny tydzień – być może uda się trafić jakieś jeszcze przyjemniejsze oferty promocyjne.


Gdzie można kupować produkty Makar i w jakich godzinach?

Firma Makar nie zajmuje się bezpośrednią sprzedażą. Dzięki temu jej produkty można zdobyć u różnych sprzedawców na terenie całego kraju. Strona internetowa firmy zapewnia wszystkie niezbędne informacje. Nie jest to sklep internetowy z opcją zakupy online, ale można przejrzeć wszystkie produkty i dowiedzieć się o nich jak najwięcej. Co więcej, na stronie zamieszczono liczne artykuły prozdrowotne, z którymi zawsze warto się zapoznać. Godziny otwarcia sklepów mogą być różne. Dlatego warto sprawdzać okoliczne lokale, żeby sprawdzić się, czy nie mają w swoje ofercie produktów Makar. Informacje o marce znajdują się pod adresem: http://www.makar.pl/.