Promocje na Black Friday z Kontri.pl

Przejrzyj tutaj wszystkie oferty

Gazetki na Black Friday z Kontri.pl

Ostatnie aktualizacje gazetek : 1/30/23

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Kontri.pl?
20.877 osób już Cię uprzedziło

Oferty i promocje z ogromnymi zniżkami sklepu Kontri.pl na Black Friday

Przeglądaj najnowsze okazje Kontri.pl na Black Friday i skorzystaj z nadzwyczajnych rabatów! Na Gazetki.pl znajdziesz pełen zbiór akcji promocyjnych z Kontri.pl podczas Black Friday 2022. Kiedy tylko dowiemy się o nowej ofercie na Black Friday, automatycznie zamieścimy ją na naszej platformie. Nie znalazłeś jeszcze idealnej promocji na Black Friday? Ogromne wyprzedaże i duże rabaty w Kontri.pl na Cyber Monday! Zapisz się do newslettera Kontri.pl, żeby jako pierwszym dowiadywać się o wyprzedażach i promocjach na Black Friday, gazetkach i innych ofertach sklepu. Po więcej informacji o (internetowych) ofertach z gazetki oraz żeby poznać godziny otwarcia Kontri.pl, prosimy przejść na Kontri.pl stronę.

Często zadawane pytania o Black Friday w Kontri.pl

Kiedy zaczyna się Black Friday w Kontri.pl?

Tegoroczne oferty Black Friday w Kontri.pl będą dostępne od 25 listopada 2022 roku. Z ofert Black Friday będzie można korzystać przez cały tydzień. Rabaty obowiązują w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej Kontri.pl. gazetka jest ważna od 30-01-2023 do 05-02-2023 i została w całości przeznaczona na Black Friday.

Jakie są najlepsze oferty na Black Friday w Kontri.pl?

Tegoroczny Black Friday w Kontri.pl zapewni niesamowite promocje i rabaty sięgające nawet do 50%! Sprawdź 3 najlepsze oferty już teraz.

 

Dżinsy skinny

Butterfly socks

Klasyczna - koszula - multi-coloured

Kiedy produkty z promocji Black Friday w Kontri.pl trafią do mojego domu?

Podczas promocji Black Friday Twój zakup zostaje wysłany z Kontri.pl tak szybko, jak to możliwe. Niestety, może to potrwać dłużej niż zwykle, ze względu na znacznie większą liczbę zamówień. Żeby dowiedzieć się, jaki jest aktualny czas dostaw, zajrzyj na stronę internetową Kontri.pl.

Promocje na Black Friday w Kontri.pl

🖤 Promocje na Black Friday: 0
💰 Rabaty na Black Friday w Kontri.pl: 0
🛍️ Gazetki na Black Friday: 0