Promocje na Black Friday z Kontaktowe.pl

Przejrzyj tutaj wszystkie oferty

Gazetki na Black Friday z Kontaktowe.pl

Ostatnie aktualizacje gazetek : 28.09.2023

Tymczasowy brak gazetki store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Kontaktowe.pl?
23.151 osób już Cię uprzedziło

Podobne sklepy z ofertami na Black Friday

Oferty i promocje z ogromnymi zniżkami sklepu Kontaktowe.pl na Black Friday

Przeglądaj najnowsze okazje Kontaktowe.pl na Black Friday i skorzystaj z nadzwyczajnych rabatów! Na Gazetki.pl znajdziesz pełen zbiór akcji promocyjnych z Kontaktowe.pl podczas Black Friday 2022. Kiedy tylko dowiemy się o nowej ofercie na Black Friday, automatycznie zamieścimy ją na naszej platformie. Nie znalazłeś jeszcze idealnej promocji na Black Friday? Ogromne wyprzedaże i duże rabaty w Kontaktowe.pl na Cyber Monday! Zapisz się do newslettera Kontaktowe.pl, żeby jako pierwszym dowiadywać się o wyprzedażach i promocjach na Black Friday, gazetkach i innych ofertach sklepu. Po więcej informacji o (internetowych) ofertach z gazetki oraz żeby poznać godziny otwarcia Kontaktowe.pl, prosimy przejść na Kontaktowe.pl stronę.

Często zadawane pytania o Black Friday w Kontaktowe.pl

Kiedy zaczyna się Black Friday w Kontaktowe.pl?

Tegoroczne oferty Black Friday w Kontaktowe.pl będą dostępne od 25 listopada 2022 roku. Z ofert Black Friday będzie można korzystać przez cały tydzień. Rabaty obowiązują w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej Kontaktowe.pl. gazetka jest ważna od 25-09-2023 do 01-10-2023 i została w całości przeznaczona na Black Friday.

close-icon close-icon

Jakie są najlepsze oferty na Black Friday w Kontaktowe.pl?

Tegoroczny Black Friday w Kontaktowe.pl zapewni niesamowite promocje i rabaty sięgające nawet do 50%! Sprawdź 3 najlepsze oferty już teraz.

 

Krem pod oczy

Wkład parafinowy 35 h 100 g

Maska w płachcie aqua sheet

close-icon close-icon

Kiedy produkty z promocji Black Friday w Kontaktowe.pl trafią do mojego domu?

Podczas promocji Black Friday Twój zakup zostaje wysłany z Kontaktowe.pl tak szybko, jak to możliwe. Niestety, może to potrwać dłużej niż zwykle, ze względu na znacznie większą liczbę zamówień. Żeby dowiedzieć się, jaki jest aktualny czas dostaw, zajrzyj na stronę internetową Kontaktowe.pl.

close-icon close-icon

Promocje na Black Friday w Kontaktowe.pl

🖤 Promocje na Black Friday: 0
💰 Rabaty na Black Friday w Kontaktowe.pl: 0
🛍️ Gazetki na Black Friday: 0