Gazetki od Koniczynka

Ostatnie aktualizacje gazetek: 24.11.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Koniczynka?
50.714 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Koniczynka

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Koniczynka gazetka i promocje

Sieć handlowa Koniczynka zrzesza kupców z wielu regionów Polski, łącząc ich w wielką siłę, która może zapewnić odbiorcom bardzo dobre możliwości na zakupy. Obecnie obejmuje blisko 200 placówek i nieustannie się rozszerza, zapewniając możliwość zakupów na terenie całego kraju. Bez względu na to, czy chodzi o miasto Kraków, Poznań, czy Gdańsksklepy Koniczynka mogą pojawić się wszędzie.

To standardowe mało i średnio-powierzchniowe sklepy, więc asortyment obejmuje standardowe produkty spożywcze oraz inne, które mogą się przydać w domu na co dzień. Jakość produktów oraz niskie ceny to priorytet dla Koniczynki, dzięki czemu może się wyróżnić na konkurencyjnym rynku. Jednym z największych atutów sieci jest Koniczynka gazetka promocyjna, która jest regularnie zmieniana, zapewniając odbiorcom możliwie najbardziej rozbudowaną i różnorodną ofertę. Dzięki temu każdy, kto przegląda ulotki i broszury, zawierające oferty promocyjne, może liczyć na odpowiednie rabaty na interesujące go produkty przy każdych zakupach.


Jakie produkty można kupić w sieci sklepów Koniczynka?

Jak zostało wspomniane, Koniczynka to lokalne sklepy z delikatesami, zapewniające produkty codziennego użytku dla polskiej rodziny. Gazetki na ten tydzień zawsze będą obejmować kluczowe kategorie produktów, dzięki czemu zawsze uda się wyłapać promocje, które rzeczywiście mogą się przydać. Promocja Koniczynka cały czas się zmienia, więc warto od czasu do czasu sprawdzić także, na jakie oferty promocyjne można liczyć na kolejnych zakupach. Wystarczy przejrzeć gazetki na następny tydzień, a z pewnością uda się jeszcze bardziej zoptymalizować przyszłe zakupy, a oferty promocyjne sprawią, że w kieszeni zostanie jeszcze więcej pieniędzy.


Jaka jest lokalizacja sklepów Supersam oraz godziny otwarcia?

Koniczynka działa na terenie wielu województw w Polsce. Strona internetowa dostarcza wszelkich informacji na ten temat. Nie ma funkcji sklep internetowy, a zakupy online mogą być dostępne wyłącznie bezpośrednio z konkretnej spółki sklepów, ale umożliwia sprawdzenie wszystkich podstawowych informacji o dowolnym lokalu. Dlatego, jeśli ktoś ma zamiar dowiedzieć się czegoś konkretnego o wybranym lokalu (godziny otwarcia, adres), to powinien udać się na: http://koniczynkapolska.pl/.