
Patelnia Kaufland promocja
W ofercie Kaufland od 05.07.2026 dostępnych jest 25 nowych promocji na Patelnia.


Patelnia Silvercrest


Patelnia aluminiowa


NATUR Patelnia aluminiowa


NATUR Patelnia wok


Patelnia aluminiowa Gerlach Natur śr. 20 cm


Patelnia aluminiowa Gerlach Natur śr. 24 cm


Patelnia aluminiowa Gerlach Natur śr. 20 cm


Patelnia aluminiowa Gerlach Natur śr. 24 cm


Patelnia aluminiowa głęboka Ambition śr. 20 cm


Patelnia wok Gerlach Natur śr. 28 cm


Patelnia aluminiowa Gerlach Natur śr. 28 cm


Patelnia aluminiowa grillowa Gerlach Natur dł. boku 24 cm


Patelnia aluminiowa grillowa Gerlach Natur dł. boku 24 cm


Patelnia Ambition


Patelnia Natur


Gerlach NATUR Patelnia wok


Gerlach NATUR Patelnia aluminiowa


Ambition Patelnia aluminiowa głęboka


Garnek, Rondelek, Patelnia lub Garnek do mleka


Gerlach NATUR Patelnia aluminiowa grillowa


Gerlach NATUR Patelnia wok śr. 28 cm


Gerlach NATUR Patelnia aluminiowa śr. 24 cm


Gerlach NATUR Patelnia aluminiowa śr. 28 cm


Gerlach NATUR Patelnia aluminiowa śr. 20 cm


Gerlach NATUR Patelnia aluminiowa grillowa dł. boku 24 cm
Sklepy z Patelnia w swoim asortymencie

Kaufland

Polomarket
Selgros

Biedronka
Action

Carrefour
E.Leclerc

ALDI

Twój Market
Tescoma

Lidl
Auchan
Netto

Nela
OBI

Stokrotka

Jubilat
Intermarche

Dealz
Słoneczko

IKEA

Dino
bi1

ZARA HOME
Najbliższa filia Kaufland
Ta Patelnia Kaufland promocja jest dostępna w poniższych filiach na podstawie ustawionej lokalizacji:
Cena Patelnia Kaufland🕒
| Oferta | Imię | Sklep | Cena regularna | Cena promocyjna | Promocja | Data rozpoczęcia | Data końca |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NATUR Patelnia wok | Kaufland | 129,90 zł | 29 czerwca 2026 | 01 lipca 2026 | |||
| NATUR Patelnia aluminiowa | Kaufland | 104,90 zł | 29 czerwca 2026 | 01 lipca 2026 | |||
| Gerlach NATUR Patelnia aluminiowa grillowa | Kaufland | 229,80 zł | 114,90 zł | 114,90 zł Rabat | 25 czerwca 2026 | 19 sierpnia 2026 | |
| Gerlach NATUR Patelnia aluminiowa | Kaufland | 169,98 zł | 84,99 zł | 84,99 zł Rabat | 25 czerwca 2026 | 19 sierpnia 2026 | |
| Gerlach NATUR Patelnia wok | Kaufland | 259,80 zł | 129,90 zł | 129,90 zł Rabat | 25 czerwca 2026 | 19 sierpnia 2026 | |
| Patelnia aluminiowa Gerlach Natur śr. 24 cm | Kaufland | 104,90 zł | 25 czerwca 2026 | 19 sierpnia 2026 | |||
| Patelnia Ambition | Kaufland | 39,99 zł | 25 czerwca 2026 | 08 lipca 2026 | |||
| Patelnia Natur | Kaufland | 119,90 zł | 25 czerwca 2026 | 08 lipca 2026 | |||
| Garnek, Rondelek, Patelnia lub Garnek do mleka | Kaufland | 17,99 zł | 25 czerwca 2026 | 08 lipca 2026 | |||
| NATUR Patelnia wok | Kaufland | 129,90 zł | 25 czerwca 2026 | 08 lipca 2026 | |||
| NATUR Patelnia aluminiowa | Kaufland | 104,90 zł | 25 czerwca 2026 | 08 lipca 2026 | |||
| SPICE & SOUL Patelnia aluminiowa | Kaufland | 19,99 zł | 18 czerwca 2026 | 01 lipca 2026 | |||
| Grillmeister Patelnia żeliwna z deską do serwowania 1 szt | Kaufland | 24,99 zł | 03 czerwca 2026 | 10 czerwca 2026 | |||
| SPICE & SOUL Patelnia aluminiowa | Kaufland | 33,99 zł | 03 czerwca 2026 | 01 lipca 2026 | |||
| Patelnia aluminiowa | Kaufland | 29,99 zł | 03 czerwca 2026 | 17 czerwca 2026 | |||
| Grillmeister Patelnia żeliwna 1 szt | Kaufland | 29,99 zł | 24,99 zł | -16% | 01 czerwca 2026 | 02 czerwca 2026 | |
| GRILLMEISTER Patelnia żeliwna | Kaufland | 29,99 zł | 24,99 zł | 5,00 zł Rabat | 28 maja 2026 | 10 czerwca 2026 | |
| Grillmeister Patelnia żeliwna z deską do serwowania 1 szt | Kaufland | 24,99 zł | 28 maja 2026 | 02 czerwca 2026 | |||
| SPICE & SOUL Patelnia aluminiowa | Kaufland | 89,99 zł | 34,99 zł | 55,00 zł Rabat | 21 maja 2026 | 02 czerwca 2026 | |
| Patelnia żeliwna z deską do serwowania okrągła GRILLMEISTER | Kaufland | 24,99 zł | 21 maja 2026 | 27 maja 2026 | |||
| Patelnia żeliwna z deską do serwowania | Kaufland | 24,99 zł | 14 maja 2026 | 20 maja 2026 | |||
| SPICE & SOUL Patelnia aluminiowa | Kaufland | 49,99 zł | 11 maja 2026 | 13 maja 2026 | |||
| GRILLMEISTER Patelnia żeliwna z deską do serwowania | Kaufland | 24,99 zł | 07 maja 2026 | 13 maja 2026 | |||
| BERGNER Patelnia aluminiowa z nieprzywieralną powłoką śr. 24 cm | Kaufland | 44,99 zł | 07 maja 2026 | 20 maja 2026 | |||
| Patelnia aluminiowa | Kaufland | 49,99 zł | 07 maja 2026 | 20 maja 2026 | |||
| SPICE & SOUL Patelnia do pancake'ów do równoczesnego smażenia 7 sztuk | Kaufland | 39,99 zł | 07 maja 2026 | 20 maja 2026 | |||
| Grillmeister Żeliwna patelnia grillowa | Kaufland | 69,99 zł | 27 kwietnia 2026 | 28 kwietnia 2026 | |||
| GRILLMEISTER Patelnia żeliwna z deską do serwowania | Kaufland | 24,99 zł | 23 kwietnia 2026 | 28 kwietnia 2026 | |||
| Grillmeister Żeliwna patelnia grillowa | Kaufland | 69,99 zł | 23 kwietnia 2026 | 06 maja 2026 | |||
| Patelnia aluminiowa | Kaufland | 45,99 zł | 23 kwietnia 2026 | 06 maja 2026 | |||
| Patelnia, wok | Kaufland | 21,99 zł | 23 kwietnia 2026 | 06 maja 2026 | |||
| Patelnia aluminiowa śr. 28 cm | Kaufland | 54,99 zł | 23 kwietnia 2026 | 06 maja 2026 | |||
| Patelnia aluminiowa śr. 32 cm | Kaufland | 64,99 zł | 23 kwietnia 2026 | 06 maja 2026 | |||
| GRILLMEISTER Patelnia żeliwna z deską do serwowania | Kaufland | 24,99 zł | 16 kwietnia 2026 | 22 kwietnia 2026 | |||
| Patelnia | Kaufland | 29,99 zł | 16 kwietnia 2026 | 28 kwietnia 2026 | |||
| GRILLMEISTER Patelnia żeliwna | Kaufland | 24,99 zł | 13 kwietnia 2026 | 15 kwietnia 2026 | |||
| Grillmeister Patelnia żeliwna 1 szt | Kaufland | 24,99 zł | 09 kwietnia 2026 | 22 kwietnia 2026 | |||
| Patelnia ze stali nierdzewnej | Kaufland | 79,99 zł | 54,99 zł | 25,00 zł Rabat | 09 kwietnia 2026 | 22 kwietnia 2026 | |
| Patelnia ze stali nierdzewnej śr. 24 cm | Kaufland | 49,99 zł | 01 kwietnia 2026 | 15 kwietnia 2026 | |||
| SPICE & SOUL Patelnia aluminiowa | Kaufland | 24,99 zł | 30 marca 2026 | 31 marca 2026 | |||
| SPICE & SOUL Patelnia aluminiowa ŗr. 24 cm | Kaufland | 79,99 zł | 24,99 zł | 55,00 zł Rabat | 26 marca 2026 | 08 kwietnia 2026 | |
| Patelnia aluminiowa ŗr. 32 cm | Kaufland | 69,99 zł | 26 marca 2026 | 08 kwietnia 2026 | |||
| SPICE & SOUL Patelnia aluminiowa | Kaufland | 49,99 zł | 23 marca 2026 | 25 marca 2026 | |||
| SPICE & SOUL Patelnia aluminiowa | Kaufland | 49,99 zł | 19 marca 2026 | 31 marca 2026 | |||
| GENIUS Patelnia śr. 28 cm | Kaufland | 119,98 zł | 59,99 zł | 59,99 zł Rabat | 19 marca 2026 | 31 marca 2026 | |
| GENIUS Patelnia śr. 20 cm | Kaufland | 79,98 zł | 39,99 zł | 39,99 zł Rabat | 19 marca 2026 | 31 marca 2026 | |
| Patelnia | Kaufland | 45,99 zł | 12 marca 2026 | 25 marca 2026 | |||
| SPICE & SOUL Patelnia aluminiowa 1 szt | Kaufland | 12,99 zł | 12 marca 2026 | 25 marca 2026 | |||
| Patelnia aluminiowa śr. 18 cm, 1 szt. | Kaufland | 32,99 zł | 12 marca 2026 | 25 marca 2026 |






