Gazetki od Jubilat

Ostatnie aktualizacje gazetek: 22.06.2022

Jubilat gazetka

Ważność: 22 cze do 7 lip

Ta Jubilat gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 8 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Jubilat i zaoszczędź na zakupach w Jubilat.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Jubilat?
16.359 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Jubilat?
48.897 osób już Cię uprzedziło

Popularne lokalizacje Jubilat

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Jubilat gazetka i promocje

Jubilat to spółdzielnia handlowa działająca głównie na terenie miasta Kraków. Jej historia to już ponad 50 lat dostarczania swoim klientom potrzebnych towarów. Nie można porównywać sklepów Jubilat do standardowych sieci supermarketów, ale z pewnością bije je na głowę pod względem dostępności w Krakowie. Lokale spożywczo-przemysłowe można spotkać wyłącznie na terenie jednego miasta. Sklepy Kraków cieszą się niesłabnącą popularnością wśród krakowian przede wszystkim dzięki dostępności. Warto także zwrócić uwagę na szeroki asortyment, wysokiej jakości produkty oraz niskie ceny, zapewniające komfortowe zakupy przez dekady. Jubilat gazetka promocyjna jest publikowana cyklicznie, co dwa tygodnie, oddając do dyspozycji klientów interesujące promocje i oferty. Od czasu do czasu można liczyć także na tematyczne ulotki lub katalog z produktami, które uzupełniają standardową ofertę o nowe rabaty.

Firma działa na rynku już bardzo długo i jej sklepy celują raczej w klienta mieszkającego w sąsiedztwie. Sklepy Jubilat to przede wszystkim szybkie zakupy w sąsiedztwie. Supermarket Jubilat śmiało może konkurować z tym, co do zaoferowania mają inne, zachodnie sieci handlowe. Regularnie organizowana wyprzedaż lub promocja Jubilat to coś, co regularnie pojawia się w lokalach należących do firmy. Gazetki promocyjne zapewniają dostęp do artykułów z każdego działu sklepu, sprawiając, że oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Jeśli ktoś wybiera się na zakupy, w ciemno może zakładać, że natrafi na jakąś interesującą okazję.

Strona internetowa jest przyjemna i pozwala na łatwą nawigację pomiędzy wszystkimi najważniejszymi funkcjami. W łatwy sposób można dowiedzieć się wszystkich najważniejszych informacji o firmie i jej lokalach (godziny otwarcia i adres). Program lojalnościowy to karta Społem, która pozwala na robienie zakupów z 3% rabatem. Nie ma tutaj takich opcji jak zakupy online, sklep internetowy oraz aplikacja mobilna, co jest logiczne, biorąc pod uwagę liczbę sklepów. Po więcej informacji należy udać się na stronę https://jubilat.com.pl/