Gazetki od Jaskółka

Jaskółka gazetka

Ważność: 22 lut do 5 mar

Ta Jaskółka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 7 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Jaskółka i zaoszczędź na zakupach w Jaskółka.

Jaskółka gazetka

Ważność: 22 lut do 28 lut

Ta Jaskółka gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 1 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Jaskółka i zaoszczędź na zakupach w Jaskółka.

time
Jaskółka Jeszcze przez 6 dni

Przejrzyj najpierw gazetki Jaskółka w aplikacji

100K+
Pobierz aplikację

Przejrzyj najpierw gazetki Jaskółka w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Jaskółka gazetka i promocje

Sieć handlową Jaskółka można śmiało zaliczyć do jednej z najstarszych aktualnie działających polskich firm zajmujących się handlem w całym kraju. Została założona w 1920 roku i działa do dzisiaj. Lokale obejmują sklepy w 14 placówkach w mieście Sokółka i okolicznych miejscowościach. Raczej nie ma co liczyć na to, że Jaskółka będzie dostępna w innych rejonach Polski, jak Warszawa, czy Poznań. Dla właścicieli liczą się jak najlepszej jakości produkty, asortyment oraz niskie ceny. Dlatego właśnie skupiają się na lokalnym interesie z powolną ekspansją na okoliczne miejscowości. Sklepy Jaskółka nieustannie ewoluują dostosowując się do konkurencji. Dlatego zawsze można liczyć, że Jaskółka gazetka promocyjna będzie dostarczała odpowiednie oferty promocyjne i rabaty. Jeśli ktoś regularnie przegląda aktualne ulotki i broszury, to z pewnością wyłapie wszystkie istotne promocje.


Jaka jest oferta sklepów Jaskółka?

Jaskółka to przede wszystkim lokalny, mało i średnio-powierzchniowy sklep typu delikatesy. Dlatego można liczyć na to, że gazetki na ten tydzień zaproponują oferty ze wszystkich najważniejszych działów z produktami spożywczymi. W promocja Jaskółka zawsze oferuje między innymi: napojewędliny, mięso, przekąski, słodycze, ryby. Oczywiście oferta jest regularnie aktualizowana, więc jeśli zajrzy się w gazetki na przyszły tydzień to zawsze znajdzie się coś nowego. Pomimo tego, że Jaskółka może wydawać się niewielką siecią handlową, prezentuje bardzo rozbudowaną ofertę. Firma zajmuje się także wypiekami, pieczywem, wyrobami ciastkarskimi, a nawet meblami.


Gdzie znajdę sklepy Jaskółka i w jakich godzinach działają?

Jaskółka działa wyłącznie w okolicach Sokółki. Strona internetowa pełni funkcję informacyjną, więc nie ma co liczyć na sklep internetowy z funkcją zakupy online. Można się na niej jednak dowiedzieć o najnowszych promocjach, co oferuje program lojalnościowy oraz kiedy można spodziewać się dostawy świeżych ryb z lodu. Dlatego gorąco zachęcamy do regularnego odwiedzania witryny Jaskółka. Wystarczy sprawdzić, jakie są godziny otwarcia najbliższego lokalu. To wszystko i jeszcze więcej można sprawdzić na stronie: https://jaskolka.net/.

Twoje sklepy Jaskółka

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z Jaskółka i nigdy nie przepłacaj. Jaskółka ma 10 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej Jaskółka gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 22-02-2024 do 05-03-2024. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Pasztetowa JBB 200g, Polski Cukier Cukier biały 1 kg i Kiełbasa! Oczywiście Jaskółka zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Sokółka, lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce Jaskółka nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy Jaskółka. Sprawdź stronę internetową Jaskółka, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z Jaskółka

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach Jaskółka?

Sklep Jaskółka dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie Jaskółka można sprawdzić w Jaskółka gazetka z datą ważności od 22-02-2024 do 05-03-2024. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy Jaskółka. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Pasztetowa JBB 200g, Polski Cukier Cukier biały 1 kg i Kiełbasa.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu Jaskółka?

Najnowsze gazetki dla sklepu Jaskółka na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: Jaskółka gazetka ważność od 22-02-2024 do 05-03-2024. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie Jaskółka?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu Jaskółka. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając Jaskółka gazetka ważną od 22-02-2024 do 05-03-2024, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep Jaskółka jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy Jaskółka. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów Jaskółka znajduje się w Polsce?

Jaskółka ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu Jaskółka znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep Jaskółka w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep Jaskółka jest teraz otwarty?

Sklepy Jaskółka działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep Jaskółka jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu Jaskółka i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu Jaskółka sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu Jaskółka?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu Jaskółka. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu Jaskółka.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu Jaskółka?

W sklepie Jaskółka można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu Jaskółka. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z Jaskółka gazetka o ważności od 22-02-2024 do 05-03-2024.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep Jaskółka w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu Jaskółka, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu Jaskółka, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając Jaskółka gazetka z datą ważności od 22-02-2024 do 05-03-2024.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu Jaskółka.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep Jaskółka, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu Jaskółka zalecamy przejść na stronę internetową sklepu Jaskółka. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep Jaskółka z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje Jaskółka

🛍️ gazetki Jaskółka: 2
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 27.02.2024
Przesłanie powiodło się
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.