Gazetki od Jaskółka

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.07.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Jaskółka?
34.316 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Jaskółka gazetka i promocje

Sieć handlową Jaskółka można śmiało zaliczyć do jednej z najstarszych aktualnie działających polskich firm zajmujących się handlem w całym kraju. Została założona w 1920 roku i działa do dzisiaj. Lokale obejmują sklepy w 14 placówkach w mieście Sokółka i okolicznych miejscowościach. Raczej nie ma co liczyć na to, że Jaskółka będzie dostępna w innych rejonach Polski, jak Warszawa, czy Poznań. Dla właścicieli liczą się jak najlepszej jakości produkty, asortyment oraz niskie ceny. Dlatego właśnie skupiają się na lokalnym interesie z powolną ekspansją na okoliczne miejscowości. Sklepy Jaskółka nieustannie ewoluują dostosowując się do konkurencji. Dlatego zawsze można liczyć, że Jaskółka gazetka promocyjna będzie dostarczała odpowiednie oferty promocyjne i rabaty. Jeśli ktoś regularnie przegląda aktualne ulotki i broszury, to z pewnością wyłapie wszystkie istotne promocje.


Jaka jest oferta sklepów Jaskółka?

Jaskółka to przede wszystkim lokalny, mało i średnio-powierzchniowy sklep typu delikatesy. Dlatego można liczyć na to, że gazetki na ten tydzień zaproponują oferty ze wszystkich najważniejszych działów z produktami spożywczymi. W promocja Jaskółka zawsze oferuje między innymi: napojewędliny, mięso, przekąski, słodycze, ryby. Oczywiście oferta jest regularnie aktualizowana, więc jeśli zajrzy się w gazetki na przyszły tydzień to zawsze znajdzie się coś nowego. Pomimo tego, że Jaskółka może wydawać się niewielką siecią handlową, prezentuje bardzo rozbudowaną ofertę. Firma zajmuje się także wypiekami, pieczywem, wyrobami ciastkarskimi, a nawet meblami.


Gdzie znajdę sklepy Jaskółka i w jakich godzinach działają?

Jaskółka działa wyłącznie w okolicach Sokółki. Strona internetowa pełni funkcję informacyjną, więc nie ma co liczyć na sklep internetowy z funkcją zakupy online. Można się na niej jednak dowiedzieć o najnowszych promocjach, co oferuje program lojalnościowy oraz kiedy można spodziewać się dostawy świeżych ryb z lodu. Dlatego gorąco zachęcamy do regularnego odwiedzania witryny Jaskółka. Wystarczy sprawdzić, jakie są godziny otwarcia najbliższego lokalu. To wszystko i jeszcze więcej można sprawdzić na stronie: https://jaskolka.net/.