Gazetki od HOS & Me

Tymczasowy brak gazetki store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki HOS & Me?
45.404 osób już Cię uprzedziło

Przejrzyj najpierw gazetki HOS & Me w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Twoje sklepy HOS & Me

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z HOS & Me i nigdy nie przepłacaj. HOS & Me ma 10 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 29-05-2023 do 04-06-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Kolczyki kruk, Wisiorek w.kruk i Wisiorek w.kruk! Oczywiście HOS & Me zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Gdańsk, Katowice, Warszawa lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce HOS & Me nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Biżuteria, jak na przykład Apart, Lisiewski or Pandora. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy HOS & Me. Sprawdź stronę internetową HOS & Me, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z HOS & Me

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach HOS & Me?

Sklep HOS & Me dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie HOS & Me można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy HOS & Me. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Kolczyki kruk, Wisiorek w.kruk i Wisiorek w.kruk.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu HOS & Me?

Najnowsze gazetki dla sklepu HOS & Me na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 29-05-2023 do 04-06-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie HOS & Me?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu HOS & Me. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 29-05-2023 do 04-06-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep HOS & Me jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy HOS & Me. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów HOS & Me znajduje się w Polsce?

HOS & Me ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu HOS & Me znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep HOS & Me w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep HOS & Me jest teraz otwarty?

Sklepy HOS & Me działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep HOS & Me jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu HOS & Me i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu HOS & Me sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu HOS & Me?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu HOS & Me. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu HOS & Me.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu HOS & Me?

W sklepie HOS & Me można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu HOS & Me. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep HOS & Me w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu HOS & Me, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu HOS & Me, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 29-05-2023 do 04-06-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu HOS & Me.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep HOS & Me, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu HOS & Me zalecamy przejść na stronę internetową sklepu HOS & Me. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep HOS & Me z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje HOS & Me

🛍️ gazetki HOS & Me: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Biżuteria
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 16.04.2021