Gazetki od Gandalf Travel

Ostatnie aktualizacje gazetek: 28.10.2021

Gandalf Travel gazetka

Ważność: 28 paź do 28 sty

Ta Gandalf Travel gazetka z ofertami jest jeszcze ważna przez 55 dni. Przejrzyj najnowsze oferty od Gandalf Travel i zaoszczędź na zakupach w Gandalf Travel.

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Gandalf Travel?
10.121 osób już Cię uprzedziło

Utrzymuj mnie na bieżąco

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Gandalf Travel?
51.020 osób już Cię uprzedziło
Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Gandalf Travel gazetka i promocje

Gandalf Travel to niewielka polska firma zajmująca się organizowaniem wycieczek i przejazdów do Chorwacji. Skupienie się na jednym rejonie pozwoliło agentom biura podróży dokładnie poznać teren, hotele i możliwości wycieczek, żeby wszystko zawsze było dopięte na ostatni guzik. Dlatego, jeśli ktoś w Polsce planuje organizację wycieczki do Chorwacji, to powinien najpierw spojrzeć na ofertę Gandalf Travel. Firma działa na terenie całej Polski, więc nie ma znaczenia, w którym województwie ktoś mieszka. Czy to miasto Warszawa, Kraków, czy Gdańsk – zawsze w pobliżu znajdzie się jedno z biur podróży. Jak wspomniano wcześniej, oryginalne podejście do organizowanych wycieczek skutkuje tym, że firma oferuje najwyższej jakości produkty, a niskie ceny to standard. Gandalf gazetka promocyjna nie jest wydawana w standardowej formie, ale po przejściu na stronę internetową lub korzystając z oferty najbliższego agenta, można dowiedzieć się wszystkiego o aktualnych wycieczkach do malowniczej Chorwacji. Ulotki, katalog i broszury dotyczące konkretnych wyjazdów zawsze zapewnią optymalne rabaty, oferty handlowe i inne promocje, które cenowo biją na głowę inne, bardzo dalekie wycieczki na drugi kraniec Europy.

Firma skupia się wyłącznie na Chorwacji, dzięki czemu może zaoferować jedne z najlepiej zorganizowanych i dopracowanych pod każdym względem wyjazdów. W ofercie biura podróży Gandalf Travel znajdują się następujące opcje:

  • wycieczki Czarnogóra,
  • obozy młodzieżowe,
  • przejazdy do Chorwacji,
  • 10-dniowe wczasy Makarska,
  • 12-dniowe wczasy Makarska,
  • 10-dniowe wczasy Podgora.

W zależności od pory roku i liczby pozostałych miejsc z danego wyjazdu można liczyć na różne obniżki cen, promocja Gandalf Travel może sprawić, że wyjazd będzie w przybliżonej cenie do wczasów w Polsce. Wystarczy regularnie przeglądać gazetki promocyjne w formie oferty na witrynie biura podróży.

Strona internetowa jest bardzo prosta i służy przede wszystkim rezerwacjom, i poznaniu aktualnej oferty firmy. Użytkownik może przejrzeć dostępne terminy oraz w razie potrzeby zadzwonić do agenta w celu dogrania szczegółów. Aplikacja i program lojalnościowy jeszcze nie działają, ale biorąc pod uwagę specyficzny profil firmy, takie opcje nie są niezbędne. Jeśli ktoś chce poznać godziny otwarcia i adres najbliższych biur podróży, powinien przejść na: www.gandalftravel.com.