Gazetki od EXTRA

Ostatnie aktualizacje gazetek: 29.11.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki EXTRA?
59.293 osób już Cię uprzedziło

Oferty w EXTRA

Popularne lokalizacje EXTRA

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Extra gazetka i promocje

Extra jest siecią sklepów spożywczych, która powstała w 2002 roku z inicjatywy lokalnych kupców. Zrzesza kilkadziesiąt lokali na Kaszubach, oferując swoim klientom bardzo dobre warunki do zakupów. Jako że sieć działa lokalnie – kluczowe jest miasto Kartuzy oraz okoliczne miejscowości, to raczej nie ma możliwości skorzystania z jej sklepów na terenie większych miast jak Poznań, Lublin, czy Kraków. Pomimo niewielkiego obszaru działania sieć zapewnia całkiem spory asortyment, a o jakość produktów dbają najwięksi polscy dostawcy. W ten sposób sklepy Extra są jedną z największych sił handlowych w swoim rejonie, zapewniając swoim odbiorcom stałe, niskie ceny. Extra gazetka promocyjna pojawia się co kilka tygodni, dostarczając naprawdę solidne obniżki, które przebijają nawet te, z potężnych międzynarodowych sieci. Dlatego zaleca się sprawdzać aktualne promocje, bo może okazać się, że rabaty i oferty promocyjne będą na tyle dobre, że pobliski sklep Extra wystarczy do zrealizowania pełnych zakupów dla całej rodziny.


Jakie produkty można kupować w sklepach Extra?

Sklepy Extra to klasyczne lokalne delikatesy. Wystarczy zajrzeć w gazetki na ten tydzień, a z pewnością uda się znaleźć przynajmniej kilka produktów w przystępnych cenach. Kupować można wszystkie produkty przydatne na co dzień w domu: napoje, słodycze, pieczywo, nabiał, mięso, przekąski. Promocja Extra zawsze obejmuje jak najwięcej działów z produktami, więc można mieć pewność, że aktualne oferty promocyjne zawsze obejmą aktualne potrzeby. Zawsze można także sprawdzić, co oferują gazetki na następny tydzień.


Gdzie znajdują się sklepy Extra i jakie mają godziny otwarcia?

Jak już zostało wspomniane Extra to sieć lokali znajdujących się na Kaszubach. Strona internetowa pełni funkcję informacyjną, więc nie ma co liczyć na zakupy online, czy sklep internetowy. Cała sprzedać odbywa się w standardowy sposób. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się czegoś więcej o tej sieci lub poznać godziny otwarcia poszczególnych lokali, to powinien przejść na stronę: http://extra-sklepy.pl/.