Gazetki od EXTRA

Tymczasowy brak gazetki store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki EXTRA?
24.328 osób już Cię uprzedziło

Przejrzyj najpierw gazetki EXTRA w aplikacji

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

EXTRA gazetka i promocje

EXTRA to niewielka, ale prężnie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych, która działa głównie na północy Polski. Sprawdź już teraz, co oferuje EXTRA gazetka promocyjna i skorzystaj z największych okazji. Lokale znajdują się w mniejszych miastach i wsiach w okolicy Kartuz, więc raczej nie można liczyć na zakupy Warszawa, czy inne duże polskiej miasto.

Mimo wszystko warto zwrócić uwagę, że sieć działa bardzo prężnie w swoim regionie i zapewnia naprawdę dobre warunki zakupów. Klienci chwalą firmę, ze wysokiej jakości produkty obszerny asortyment i przede wszystkim niskieceny. To ostatnie udaje się osiągnąć dzięki wieloletniej, owocnej współpracy z największymi dostawcami w kraju. Promocjewyprzedaż, czy inne okazje są dostępne na porządku dziennym. Gazetki na ten tydzieńulotkibroszuryczy inne okazje promocji, są doskonałym sposobem na zrealizowanie oszczędnych zakupów, wiec zawsze przed wyjściem do sklepu warto je dokładnie przejrzeć.


Jaki asortyment oferują sklepy EXTRA?

To przede wszystkim oferta spożywcza. Wybierając się na zakupy do sklepu EXTRA, można liczyć na towar, który przydaje się na co dzień. Oczywiście od czasu do czasu pojawiają się produkty wykraczające poza te kategorie, ale firma skupia się przede wszystkim na dystrybucji najpopularniejszych produktów spożywczych pierwszej potrzeby. Katalogzawsze zawiera takie EXTRA promocje jak: napojesłodyczeprzekąskiowocewarzywapieczywomięsoryby. Jednym słowem – wszystko. Dlatego, jeżeli ktoś nie ma określonych ścisłych preferencji, to z samych promocji może złożyć swoje zakupy. Jeśli jednak coś nie jest aktualnie dostępne, to zawsze można sprawdzić gazetki na następny tydzień.


Jak wyglądają zakupy w EXTRA?

To standardowa sieć sklepów spożywczych, która skupia się wyłącznie na sprzedaży bezpośredniej. Zakupy online oraz sklep internetowy to kwestie, których nie należy się tutaj spodziewać. Strona internetowa jest bardzo prosta i pełni funkcję informacyjną. Można na niej sprawdzić aktualne i archiwalne gazetkisklepy oraz godziny otwarcia. Dlatego, jeżeli ktoś jest zainteresowany ofertą sklepu EXTRA, to zachęcamy zajrzeć pod adres: http://extra-sklepy.pl/.

Twoje sklepy EXTRA

Przejrzyj najświeższe gazetki oraz promocje z EXTRA i nigdy nie przepłacaj. EXTRA ma 1 sklepów w Polsce z konkurencyjnymi, tygodniowymi promocjami. W najnowszej gazetka znajdziesz promocje, które są dostępne od 05-06-2023 do 11-06-2023. W tym tygodniu dostępnych jest 0 produktów, które można kupić z rabatem, prawdopodobnie w możliwie najniższej cenie. Nie przegap takich promocji jak: Galaretka winiary, Sos sałatowy koperkowo-ziołowy knorr i Makaron ryżowy 3mm (roll) 400g,farmer! Oczywiście EXTRA zapewnia także wiele innych produktów, które aktualnie nie znajdują się na wyprzedaży. Możesz zamówić je na sklepie internetowym lub odebrać stacjonarnie w pobliżu. Wybierz najbliższą lokalizację w naszej „wyszukiwarce lokacji" w górnej części portalu, tuż obok opcji wyszukaj. Możesz także sprawdzić dodatkowe informacje jak godziny otwarcia Twojego sklepu w Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk lub dowolnego innego lokalu na terenie Polski, przechodząc na stronę internetową danego sklepu.

Jeśli w gazetce EXTRA nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to sprawdź promocje podobnych sklepów z tej samej kategorii: Supermarkety, jak na przykład Biedronka, Lidl or Kaufland. Znajdziesz tutaj produkty, za którymi się rozglądasz i to w najniższych cenach. Oprócz korzystania z promocji na ulotce możesz zaoszczędzić pieniądze, wykorzystując kod rabatowy EXTRA. Sprawdź stronę internetową EXTRA, żeby odebrać swój.

Najczęściej zadawane pytania w związku z EXTRA

Jakie promocje są dostępne w tym tygodniu w sklepach EXTRA?

Sklep EXTRA dostarcza w tym tygodniu swoim klientom wiele świetnych promocji! Oferty na ten tydzień w sklepie EXTRA można sprawdzić w gazetka z datą ważności od 05-06-2023 do 11-06-2023. Wszystkie niesamowite promocje możesz sprawdzić także w online – na sklepie internetowym lub na stronie sklepy EXTRA. Oto kilka interesujących okazji i rabatów: Galaretka winiary, Sos sałatowy koperkowo-ziołowy knorr i Makaron ryżowy 3mm (roll) 400g,farmer.

close-icon close-icon

Gdzie mogę znaleźć gazetki na następny tydzień dla sklepu EXTRA?

Najnowsze gazetki dla sklepu EXTRA na ten i kolejny tydzień znajdują się w tym miejscu: gazetka ważność od 05-06-2023 do 11-06-2023. Sprawdź promocje na następny tydzień na Gazetki.pl!

close-icon close-icon

Skąd mam wiedzieć, czy wybrany przedmiot jest dostępny w lokalnym sklepie EXTRA?

To czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie lub lokalnej filii, możesz sprawdzić przez Internet na stronie internetowej sklepu EXTRA. Twój produkt jest niedostępny? Bez obaw, przeglądając gazetka ważną od 05-06-2023 do 11-06-2023, można znaleźć alternatywne promocje.

close-icon close-icon

Czyt sklep EXTRA jest w mojej okolicy?

Najbliższy sklep możesz wyszukać już na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację. Zaletą udostępniania lokalizacji jest to, że możemy wyświetlać listę wszystkich znajdujących się w Twojej okolicy sklepów. Po kliknięciu przycisku „Sklepy" w aplikacji mobilnej wyświetlone zostaną najbliższe sklepy EXTRA. Żeby dowiedzieć się, jakie filie sklepów znajdują się w Twoim otoczeniu, możesz również podać kod pocztowy na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

close-icon close-icon

Ile sklepów EXTRA znajduje się w Polsce?

EXTRA ma kilka oddziałów. Na stronie internetowej sklepu EXTRA znajdziesz wszystkie adresy lokali znajdujących się na terenie Polski. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy sklep EXTRA w Twojej okolicy? Udostępnij swoją lokalizację w naszej aplikacji! Uwaga: Niektóre sklepy znajdujące się na naszym portalu działają wyłącznie jako sklepy internetowe.

close-icon close-icon

Czy sklep EXTRA jest teraz otwarty?

Sklepy EXTRA działają zgodnie ze standardowym harmonogramem, ale w niektórych przypadkach godziny działania mogą się nieco różnić. Niektóre lokale są otwierane wcześniej lub działają o nieregularnych porach. Żeby sprawdzić, czy najbliższy sklep EXTRA jest otwarty, kliknij zakładkę „Sklepy" na stronie internetowej sklepu EXTRA i wybierz lokal działający najbliżej Twojego miejsca. Na stronie sklepu EXTRA sprawdzisz także godziny otwarcia.

close-icon close-icon

Gdzie mogę sprawdzić godziny otwarcia sklepu EXTRA?

Aktualne godziny otwarcia sprawdzisz na stronie internetowej sklepu EXTRA. Godziny otwarcia można odczytać także na naszej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Przejdź do zakładki „Lokalizacje" i wybierz swoją lokalizację, żeby sprawdzić, jakie są godziny otwarcia danego sklepu EXTRA.

close-icon close-icon

Co można zamówić przez internet ze sklepu EXTRA?

W sklepie EXTRA można zamawiać przez Internet. Sprawdź sklep internetowy, żeby sprawdzić zakres działania sklepu EXTRA. Sklep internetowy najczęściej zawiera czytelne kategorie, dzięki czemu można w łatwy sposób wszystko przeglądać. Aktualnie dostępne są promocje z gazetka o ważności od 05-06-2023 do 11-06-2023.

close-icon close-icon

Czy oferta serwowana przez sklep EXTRA w Internecie jest taka sama jak w stacjonarnych oddziałach?

W większości oddziałów sklepu EXTRA, w sklepie stacjonarnym i internetowym powinien być dostępny ten sam asortyment. Może się to jednak różnić w zależności od lokalizacji. Odwiedź stronę internetową sklepu EXTRA, żeby dowiedzieć się więcej. Zainspiruj się, sprawdzając gazetka z datą ważności od 05-06-2023 do 11-06-2023.


Uwaga: Niektóre sklepy działają wyłącznie w Internecie lub stacjonarnie. Upewnij się tego, sprawdzając stronę internetową sklepu EXTRA.

close-icon close-icon

Jeśli mam jakieś pytanie, chcę przesłać opinię lub skargę na sklep EXTRA, jak mogę się z wami skontaktować?

W przypadku pytania, opinii lub skargi związanej z działaniem sklepu EXTRA zalecamy przejść na stronę internetową sklepu EXTRA. W sekcji „Kontakt" znajdziesz adres e-mail, numer telefonu lub formularz kontaktowy, dzięki którym sklep EXTRA z pewnością pomoże rozwiązać każdą sprawę.

close-icon close-icon
Pokaż wszystkie...

Promocje EXTRA

🛍️ gazetki EXTRA: 0
🆕 Nowe promocje: 0
🏷️ Kategoria: Supermarkety
🕰️ Ostatnie aktualizacje gazetek: 07.12.2022