Promocje na Black Friday z EXTRA

Przejrzyj tutaj wszystkie oferty

Gazetki na Black Friday z EXTRA

Ostatnie aktualizacje gazetek : 26.09.2023

Tymczasowy brak gazetki store-logo

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki EXTRA?
28.465 osób już Cię uprzedziło

Podobne sklepy z ofertami na Black Friday

Oferty i promocje z ogromnymi zniżkami sklepu EXTRA na Black Friday

Przeglądaj najnowsze okazje EXTRA na Black Friday i skorzystaj z nadzwyczajnych rabatów! Na Gazetki.pl znajdziesz pełen zbiór akcji promocyjnych z EXTRA podczas Black Friday 2022. Kiedy tylko dowiemy się o nowej ofercie na Black Friday, automatycznie zamieścimy ją na naszej platformie. Nie znalazłeś jeszcze idealnej promocji na Black Friday? Ogromne wyprzedaże i duże rabaty w EXTRA na Cyber Monday! Zapisz się do newslettera EXTRA, żeby jako pierwszym dowiadywać się o wyprzedażach i promocjach na Black Friday, gazetkach i innych ofertach sklepu. Po więcej informacji o (internetowych) ofertach z gazetki oraz żeby poznać godziny otwarcia EXTRA, prosimy przejść na EXTRA stronę.

Często zadawane pytania o Black Friday w EXTRA

Kiedy zaczyna się Black Friday w EXTRA?

Tegoroczne oferty Black Friday w EXTRA będą dostępne od 25 listopada 2022 roku. Z ofert Black Friday będzie można korzystać przez cały tydzień. Rabaty obowiązują w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej EXTRA. gazetka jest ważna od 25-09-2023 do 01-10-2023 i została w całości przeznaczona na Black Friday.

close-icon close-icon

Jakie są najlepsze oferty na Black Friday w EXTRA?

Tegoroczny Black Friday w EXTRA zapewni niesamowite promocje i rabaty sięgające nawet do 50%! Sprawdź 3 najlepsze oferty już teraz.

 

Lody biała czekolada-sos wiśniowy

Figurka claire dearing

Czekolada mleczna z orzechami arachidowymi

close-icon close-icon

Kiedy produkty z promocji Black Friday w EXTRA trafią do mojego domu?

Podczas promocji Black Friday Twój zakup zostaje wysłany z EXTRA tak szybko, jak to możliwe. Niestety, może to potrwać dłużej niż zwykle, ze względu na znacznie większą liczbę zamówień. Żeby dowiedzieć się, jaki jest aktualny czas dostaw, zajrzyj na stronę internetową EXTRA.

close-icon close-icon

Promocje na Black Friday w EXTRA

🖤 Promocje na Black Friday: 0
💰 Rabaty na Black Friday w EXTRA: 0
🛍️ Gazetki na Black Friday: 0