Gazetki od Euroflorist

Ostatnie aktualizacje gazetek: 21.03.2021

Tymczasowy brak gazetki

Chcesz otrzymywać powiadomienia, kiedy w sieci pojawią się najnowsze gazetki Euroflorist?
18.371 osób już Cię uprzedziło

Oferty w Euroflorist

Pobierz darmową aplikację, zawierającą 1100+ sklepów

Euroflorist gazetka i promocje

Kwiaty są dobre na każdą okazję. Regularnie, co jakiś czas w kalendarzu pojawia się dzień, w którym warto pokazać komuś, że jest dla nas ważny. Jednym z najlepszych sposobów na wyrażenie uczuć, jest obdarowanie danej osoby kwiatami. Na szczęście można skorzystać z ogromnej sieci kwiaciarni Euroforist. To ponad 9700 punktów w całej Europie – w samej tylko Polsce z marką współpracuje ponad 700 punktów sprzedaży, co sprawia, że kwiaty można kupić/zamówić w każdym miejscu, czy to miasto Warszawa, Kraków, czy Poznań – każdy znajdzie miejsce, gdzie stworzy swój idealny bukiet.

Niezwykle dopracowana logistyka i spore możliwości firmy w Polsce sprawiają, że niskie ceny i jakość produktów idą ze sobą w parze. Jeśli chodzi o asortyment, to raczej nikt nie powinien się przejmować tą kwestią – w Euroflorist znajdzie dosłownie wszystko, czego mu potrzeba. Nie można zapominać o promocjach. Regularne zaglądanie w Euroflorist gazetka promocyjna, wszelkiego rodzaju broszury lub ulotki – to wszystko skutecznie obniży cenę bukietów dostarczanych pod praktycznie każdy adres. Oferty promocyjne są zawsze dostępne, dlatego zaleca się zawsze sprawdzać, sekcję promocje i rabaty, a z pewnością uda się wyłapać jakieś interesujące rabaty.


Na jakie produkty można liczyć w sklepie Euroforist?

Kwiaty, kwiaty i  jeszcze raz kwiaty. Wszelkiego rodzaju piękne wiązanki, które są zgodne ze wszelkimi trendami. Jeśli ktoś przegląda gazetki na ten tydzień, to z pewnością znajdzie wszelkie aktualnie modne wiązanki  i dodatkowo wiele oryginalnych pomysłów florystów Euroflorist. Dlatego zaleca się sprawdzać także gazetki na następny tydzień. Kto wie, może pojawi się jakaś nowość. Do każdego bukietu można zamówić subtelne dodatki: odżywka do kwiatów, czekoladki, kartka okolicznościowa, koszyk owoców, wazon, maskotka. Odpowiednio dostosowany zestaw może trochę kosztować, ale promocja Euroflorist może skutecznie obniżyć koszt takiego zamówienia. Dlatego każdy powinien zaglądać w oferty promocyjne i odpowiednio rozplanować swoje zamówienie.


Gdzie zrobię zakupy w Euroflorist i jakie są godziny otwarcia?

Euroflorist to firma działająca przez Internet. Współpracuje z wieloma kwiaciarniami, ale zamówienia robi się przez Internet. Dlatego strona internetowa to przede wszystkim sklep internetowy z opcją zakupy online. W ten sposób nikt nie musi się przejmować, jakie są godziny otwarcia – wystarczy po prostu złożyć zamówienie, a ono trafi w odpowiednie miejsce w konkretnym czasie. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie: https://www.euroflorist.pl/.